Котел газовый Vaillant Turbotec Plus VU 282/5-5

111

Введите свой номер телефона и наш менеджер Вам перезвонит

Отправьте нам ссылку и покупайте еще дешевле!

Доступность:
В наличии
Код товара:
002594356
Код производителя: 0010015327
Производитель:
Vaillant
еще нет оценок Написать отзыв
25 600грн

Купить в 1 клик

Хочу дешевле

Доставка товаров
по всей Украине

Только официальный
товар и собственый склад

Граммотная консультация
10 лет на рынке

Возврат товара
в течении 14 дней

Котел газовий Vaillant Turbo tec plus VU 282/5-5 це настінний одноконтурний, турбований газовий котел серії Plus. Теплова потужність якого становить 28 кВт, цього цілком достатньо для опалення площі не більше 280 м.кв. Котел п'ятого покоління представлений всього лише в 4-х потужностях 20, 25, 28, 36 кВт.

Настінний турбований котел Vaillant Turbo Tec plus VU 282 з кодом виробника 0010015327, призначений для опалення житлових приміщень, приватних будинків, комерційних підприємств. При монтажі в житловій зоні слід дотримуватися технічним рекомендаціям, які прописані в інструкції експлуатації.

Нова серія Вайлант Turbotec plus VU 282 Premium серії, відрізняється зовні зміненим дизайном, компактністю і практичністю.

Турбований одноконтурний котел Vaillant Turbotec plus VU 282 виготовлений з надійних німецьких та інших імпортних матеріалів і комплектуючих. Його основний теплообмінник виконаний з жароміцної міді високої якості. Спеціальне покриття супралом не дає теплообміннику прогоріти, що подовжує його термін служби. У внутрішній частині котла, кришка частково покрита алюмінієвою фольгою, для запобігання нагрівання корпусу. Гідрогруп настінного котла Вайлант виготовлена ​​з бронзи.

Одноконтурний настінний котел Vaillant Turbotec plus VU 282 достатньо економно споживає електроенергію, не більше 145 Вт. У зв'язку з електронним підпалом, вимагає підключення до мережі 230 В/50 Гц.

Не дивлячись на те, що газовий котел Vaillant одноконтурний, його можна підключати до бойлера непрямого нагріву uniSTOR VIH R 200.

  Серія газових котлів Vaillant Turbotec plus VU характеризується:
 • Оснащений автоматичним клапаном для скидання надлишкового тиску.
 • Встановлено датчики перегріву, і датчики регулювання тяги.
 • Оснащений новим газовим клапаном Honeywell. Він дозволяє регулювати подачу газу в систему опалення. Це заощадить Вам витрати газу взимку. Витрата димових газів мінімальний від 23,07 до максимального 25,43 г/с. Середній ККД за весь опалювальний сезон не менше 93%.
 • На лицьовій панелі знаходиться дисплей управління з функцією діагностики Dia-Sistem, яка дозволяє самостійно діагностувати помилки і забезпечує пошук несправностей.
 • Vaillant turboTec plus VU 282 оснащений розширювальним баком на 10 л, що компенсує надлишок води в системі опалення. Максимальна продуктивність опалювальної води становить 1203 л/ч. Максимальний нагрів води 80 °С.
 • Наявність 3-х ходового клапана дозволяє без зусиль перемикати систему водопостачання.
 • Циркуляційний насос Wilo Star, автоматично регулює перемикання швидкостей, це знижує енергоспоживання.
 • Вмонтований кроковий двигун дозволяє плавно перемикати потужність в газовому клапані.
 • Настінний газовий котел Вайлант чудово поєднується з геліосистемами Vaillant, які в літній час нагрівають бойлер, а в зимовий котел. Так само з тепловими насосами Vaillant.
 • Комутаційна система eBus забезпечує простий і зрозумілий інтерфейс управління.

Його експлуатація не забере Ваш дорогоцінний час, адже котел оснащений автоматичною платою управління. Якщо для Вас важливі практичність і висока якість, котли Вайлант - гарне рішення.

Характеристики

Память
Особенности Котел газовый Vaillant Turbotec Plus VU 282/5-5 газовый настенный отопительный аппарат с принудительным отводом продуктов сгорания в дымоход. Встроенная коммуникационная шина eBus. Продуманный дизайн, стандартное горизонтальное подключение и габариты идентичны прошлому поколению котлов. Отопление и приготовление горячей воды во встроенном пластинчатом теплообменнике. Сервисные краны и подключения входят в комплект поставки. Надежный медный первичный теплообменник. Вторичный теплообменник из нержавеющей стали. Бронзовые гидравлические компоненты. Низкое потребление электроэнергии. Насос с автоматическим переключением скоростей. Функция «горячий старт» для комфортного горячего теплоснабжения. Расширительный бак, автоматический воздухоотводчик, регулируемый байпас, предохранительный клапан. Возможность комбинации с солнечными системами и тепловыми насосами.
Характеристики
ID Категории 18, 46, 63
Высота, мм 800
Глубина, мм 338
Дополнительные характеристики Тепловая мощность (в режиме 80/60С),9,4-28,9 кВт. Температура дымовых газов 104/133С. Массовый расход дымовых газов 23,07/25,43 г/с. Класс NOx 3. Остаточный напор циркуляционного насоса, 250мбар. Номинальный расход отопительной воды, 1203л/ч. Потребление электроэнергии, не более, 145Вт. Газопровод,G 1/2 “. Контуры отопления, G 3/4".
КПД, % 93
Материал Нержавеющая сталь
Питание, В 230
Производитель Vaillant
Страна производитель Словакия
Тепловая мощность, кВт 28
Тип Газовый
Тип монтажа Настенный
Тип топлива Природный газ, сжиженный газ
Управление Автоматичное
Цвет Белый
Частота, Гц 50
Ширина, мм 440
Площадь обогрева, м.кв 280
Объем расширительного бака, л 10
Количество теплообменников, шт 2
Диаметр подключения дымохода, мм 60/100
Количество контуров, шт Двухконтурный
Диапазон рабочей температуры, °С 35-65
Диапазон регулирования температуры, °С 30-80
Дисплей ЖК-дисплей с панелью управления и системой диагностики DIA-System.
Класс защиты, IP X4D
Давление рабочее, бар 3
Тип розжига Электронный
Давление, бар 10
Тип дымохода Турбо
ВНИМАНИЕ!!! НЕ ИСПОЛЬЗУЮТСЯ В КАСКАДНЫХ УСТАНОВКАХ
Отображение на сайте 1
Площадь, м.кв 280
Написать отзыв