Автоматика

Автоматика - це механічний або електронний прилад для управління і контролю системами тепло-, водо-, газопостачання, вентилювання і кондиціонування.
При чому автоматика підбирається окремо для кожної з систем.

У нашому інтернет-магазині автоматика для зручності розділена на кілька підкатегорій:
Контрольно вимірювальні прилади і автоматика - до цієї категорії відносяться: манометри, термометри та термоманометри. За допомогою манометрів вимірюється тиск в системі, термометр показує температуру води в контурах трубосистем. Термоманометри відображають тиск і температуру. Зверніть увагу, що в даному сегменті є кілька правил вибору термоманометрів та інших контрольно-вимірювальних приладів: діаметр, тип підключення (вертикальний, горизонтальний) і показник вимірювання (бар, температура). У нашому каталозі представлені манометри, термоманометри таких виробників: Afriso, Aqua World, ARTHERMO, CEWAL, Watts, Склоприлад.

Терморегулятори - можуть бути з електронним або механічним управлінням, вони призначені для регулювання температури в приміщенні за допомогою датчиків температури., Які в свою чергу діляться на заглибні і незаглиблені. У деяких моделях є можливість додатково задавати вручну режими обігріву приміщення або конкретної зони опалення.
Для більшої зручності терморегулятори діляться на: добові, тижневі.

Терморегулятори приєднуються до опалювального устаткування, а датчик температури встановлюється в потрібній кімнаті, теплової зони або занурюються безпосередньо в теплоносій, через спеціально відведені виходи для підключення заглибних датчиків температури. Для підключення терморегулятора, обладнання повинно мати спеціальні виходи. Обов'язково перед покупкою терморегулятора, переконайтеся, що ваше опалювальне обладнання підтримує регулювання температури за допомогою терморегулятора. Цю інформацію можна дізнатися з технічного паспорта опалювального агрегату.
Термостати поділяються на провідні і бездротові. Провідні моделі складаються з одного модуля управління, який встановлюються в необхідній зоні (кімнаті), де буде вимірюватися температура і за допомогою кабелю приєднується до опалювальної техніки. У бездротових моделях використовується два модулі. Перший модуль підключається до котла, а другий встановлюється в потрібному приміщенні. Для передачі даних використовується Wi-Fi або RF-радіо з'єднання. Необхідний терморегулятор ви можете вибрати з перевірених виробників: Salus, Auraton, HERZ, AquaWorld

У нашому інтернет-магазині можна підібрати терморегулятор для газового, электричного котла, кондиціонера, масляного радіатора, теплої підлоги, циркуляційного насоса, ІФК-панелей.
Лічильники води - це вид вимірювальних приладів, які механічним способом (за допомогою крильчатки) вимірюють кількість використаної води. Дані про використану кількість води відображаються на табло. Монтаж до системи водопостачання відбувається за допомогою різьбових з'єднань відповідних діаметрів. Для вимірювання гарячої та холодної води, підбираються відповідні типи лічильників, так як кожен з них здатний працювати в певних діапазонах температур і тиску. Залежно від типу підключення і сфері застосування, можуть бути Ду 15 або 20 (найпопулярніші Powogaz, Новатор), якщо мова йде про побутову сферу застосування. У промисловій сфері використовується лічильник води крильчасті з Ду 40. Особливо великим попитом користується моделі лічильників води промислового типу КВБ 10 або Склоприлад.

За допомогою приладів автоматики керувати і контролювати опалювальне обладнання стало значно легше. Монтаж приладів автоматики повинен виконувати фахівець, це дозволить правильно налаштувати ваше обладнання, а також значно подовжить термін його експлуатації.

В інтернет-магазині "СанніТерм" представлена автоматика тільки перевірених виробників, які довгі роки працюють на ринку Європи і України: Salus, Auraton, HERZ, AquaWorld, Arthermo, Thermona, Afriso, ARTHERMO, CEWAL, Watts, Склоприлад, Powogaz, Новатор. Телефонуйте, наші менеджери допоможуть вам підібрати необхідну автоматику для управління і контролю газовими, твердопаливними або електричними котлами.