Контрольно вимірювальні прилади і автоматика

Модуль26_КІП

 • Price
  грн -грн
 • Manufacturers
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Діаметр, дюйм
  0
  0
  0
 • Діаметр, мм
  0
  0
  0
  0
 • Тиск, бар
  0
  0
  0
  0
  0

Контрольно-вимірювальні прилади та автоматика - представляють собою пристрій або систему пристроїв, які використовуються в багатьох сферах промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, з метою вимірювання різноманітних параметрів або показників роботи обладнання, контролю або аналізу роботи обладнання, або ж автоматизації процесу роботи одного або декількох обладнань.

Класифікую контрольно-вимірювальні прилади та автоматику за параметрами та показниками вимірюваної середовища:

- Лічильник - контрольно-вимірювальний прилад, що відображає кількість імпульсів, що надходять у нього на вході, безперервно сумуючи їх. Використовується як у промисловості, так і в домашньому господарстві, для контролю витрат теплоносія в системі опалення або водопостачання. Число імпульсів відображається в числовому варіанті.

- Тепловий лічильник - різновид контрольно-вимірювальних приладів, за допомогою яких можна дистанційно контролювати або моніторити теплоспоживання та витрати теплоносія в системах опалення та водопостачання.

- Манометр - прилад, що вимірює тиск води, газу або пара в системах опалення та водопостачання. Текущее давление вказується на стрілку по шкалі, розташованої на діафрагмі. В свою чергу, вони класифікую на: абсолютні манометри - вимірюють абсолютно точне тиск; манометры избыточного давления - вимірюють різницю атмосферного тиску і тиску в якійсь системі.

- Термоманометр - різновид контрольно-вимірювального приладу, який об'єднав у собі характеристики та конструктивні особливості манометра та термометра. Термоманометр здатний одночасно вимірювати тиск і контролю температури в системах опалення та водопостачання.

- Термометр - прилад для вимірювання та контролю температури теплоносія в системах опалення та водопостачання.

У нашому магазині представлений широкий вибір контрольно-вимірювальних приладів та автоматики для будь-яких галузей промисловості або житлово-комунального господарства. За допомогою представлених характеристик, ви зможете підібрати необхідне вам пристрій. У разі сумнівів або зіткнень з проблемою вибору, радимо звернутися до нашим спеціалістам відділу продаж, які готові відповісти на всі ваші запитання та підібрати потрібний вам прилад.