Лічильники води - це різновид контрольно-вимірювальних приладів, які здатні відображати і підсумувати кількість вступних водяних імпульсів.  Водомір застосовується з метою контролю витрат та обсягу води в системі гарячого і холодного водопостачання.  На ринку збуту існують 2 основних типи: 

  • Водяний лічильник на гарячу воду - використовується виключно в системі гарячого водопостачання.
  • Водяний лічильник на холодну воду - використовується виключно в системі холодного водопостачання.

За принципом дії прилад обліку витрати води розрізняють: 

  • Механічний лічильник води (тахометричних) - з крильчаткою. Підрахунок ведеться рахунковим механізмом за допомогою обертової крильчатки в потоці води.  Параметри вимірювання виводяться на циферблат в цифровому варіанті кубометрів води.  Апарат вимірювання не вимагає підключення до електроживлення, має компактні розміри, легкий в монтажі, бюджетний в ціні. Користується попитом для побутових водопроводів.  Недолік: можливо невелика похибка в даних, піддається впливу магнітного поля.
  • Електронний водомір (електромагнітний) - працює на основі взаємодії води і магнітного поля. Даний тип лічильника фіксує середній показник потоку середовища, має більш тривалий термін експлуатації, не піддається впливу температури або щільності води.  Недоліки: піддається фізичним та хімічним властивостям води, вимагає підключення до електромережі.  
  • Ультразвуковий лічильник води - працює на основі вимірювання параметрів ультразвукового сигналу потоку води.  Даний тип водяного лічильника є найточнішим у вимірі, не піддається впливу хімічних та фізичних властивостей води.  
  • Вихровий лічильник - працює за принципом обліку кількості вихорів потоку води. Володіє високим рівнем точності, стійкий до магнітного впливу.  Недоліки: піддається впливу забрудненої води з наявністю абразивних частинок.

За кількістю підключення потоків лічильники вимірювання води розрізняють:  

  • одноструйний - механізм лічильника через крильчатку пропускає один потік;
  • багатоструйний - механізм лічильника здатний пропускати кілька потоків, які створюють рух крильчатки, та збільшують точність вимірювання даних.

У нашому інтернет магазині представлені водяні лічильники від найнадійніших іноземних і вітчизняних виробників Apator Powogaz, Новатор для побутових та промислових сфер водопроводу.  За допомогою представлених характеристик, ви зможете підібрати потрібне обладнання.  У разі виникнення проблем вибору, телефонуйте нам, і ми підберемо для вас найоптимальніший варіант.