У кожного власника будь-якого опалювального обладнання в будинку, котеджі або ж квартирі з часом виникає потреба в його регулюванні та автоматизації за допомогою спеціальних модулів управління.  Як відомо, основним завданням системи опалення є обігрів, тому, щоб врегулювати бажану температуру в приміщенні, власник самостійно зменшує або збільшує роботу обладнання, що вимагає постійного контролю.  Що б полегшити для себе завдання, радимо встановити програматор, термостат або терморегулятор, які при елементарних налаштуваннях, стануть незамінними помічниками.  Ці невеликі елементи контролю, здатні поєднувати в собі функції управління, регулювання, автоматизації будь-якого типу опалення.  В даному розділі нашого сайту, ви знайдете різні пристрої контролю за найпривабливішими цінами, від відомих і надійних виробників: Salus, Herz, Auraton, Aqua-World.  За допомогою будь-якого терморегулятора (програматора, термостата) в приміщенні завжди буде підтримуватися необхідна температура, в необхідний час, що дозволить значно збільшити власний комфорт і головне заощадити на використовуваному енергоресурсі.  Під час вашої відсутності температура повітря в приміщенні буде підтримуватися на рівні + 16 ° С, прісутствія- + 21 ° С, вночі - + 19 ° С.

Розглянемо найбільш затребувані терморегулятори для котлів або теплих підлог, які за типом бувають: 

  • Механічні терморегулятори - або ручні, найпростіший варіант термостатів, на яких температурний режим задається та змінюється в ручну за допомогою поворотного ролика і шкали.  Не мають можливостей програмування, але в залежності від виробника можуть мати додаткові функції вмикача і захисту від дітей. У свою чергу поділяються на: кімнатні - регулюють температуру приміщення (кімнати);  погодозалежні - враховують температуру погодних умов.  Доступні в ціні і прості в управлінні.  Непоганий вибір для побутового сегмента.
  • Цифрові терморегулятори - або електронні, мають цифровий екран і 2 функціональних кнопки, за допомогою яких виставляється і регулюється бажаний температурний режим. Рідкокристалічний екран дозволяє бачити виставлені параметри і за бажанням їх змінювати.  Застосовуються для системи теплої підлоги, кондиціонера.  
  • Програмовані - або програматори (добові, тижневі). Дозволяють задавати температурний режим на тиждень, добу або погодинно.  З їх допомогою, ви можете встановити бажану температуру на час вашої відсутності, присутності або ніч, також розділити на будні та вихідні. Вартість приладу вельми виправдана широким функціоналом, зручністю експлуатації, а також економією на енергоресурсах.

За способом установки розрізняють: 

  • провідні - для установки вимагають прокладки проводу від обладнання до приміщення (кімнати, ванної, санвузла).  На сьогодні мало актуальний варіант;
  • бездротові - не вимагають прокладки з'єднувального проводу, управляються по радіоканалу.  Складаються з 2-х блоків: 1 - контролер з дисплеєм;  2 - виконавчий пристрій (приймач).

Встановивши термостат в своєму будинку, ви отримаєте: 

  • можливість управління опалювальним устаткуванням дистанційно;
  • можливість автоматично підтримувати бажану температуру в приміщенні;  
  • можливість заощадити на енергоносії до 40%;  
  • можливість забезпечити собі комфортні температурні умови на будь-який час доби.  

Якщо у вас виникли сумніви при виборі термостата, програматора або терморегулятора, телефонуйте нам!  Ми завжди готові підібрати вам найоптимальніший варіант, по бажаним характеристикам і потребам.