У сучасному світі зручність і комфорт стоїть на першому місці. Важко уявити квартиру або приватний будинок без комунікацій. Однією зі складових комунікацій є каналізація, яка служить для відводу стічних вод.

Каналізація - це ціла система з труб, перехідників, трійників, кутових труб, зливів і т.д., які можуть знаходиться як в приміщенні так і зовні. Для забезпечення цілісності систем каналізаційних магістралей використовують тільки якісні матеріали для виготовлення труб. Є й недобросовісні виробники, які порушують технологію виробництва каналізаційних систем, що є наслідком частої заміни труб і тягне за собою додаткові грошові витрати. Необхідно купувати каналізаційні труби і аксесуари до них, тільки у перевірених виробників. Для забезпечення легкості монтажу і швидкої заміни складових, в системі каналізаційних відводів використовують труби з ПВХ (полівінілхлорид).

Каналізаційні труби діляться на два типи:

  • 1. внутрішні;
  • 2. зовнішні.

Труби для внутрішнього використання виготовляються з ПВХ по стандарту SR EN 1401, сірого кольору. Монтаж проводиться прямим з'єднанням розтруба з іншим кінцем труби або фітинга, герметичність з'єднань забезпечує ущільнювач з еластомеру. Основне призначення це відведення побутових і каналізаційних вод всередині приміщень.

В каналізаційних системах зовнішнього монтажу використовують багатошарові ПВХ труби, помаранчевого кольору відповідно до стандарту ДсТУБВ.2,5-32: 2007. З'єднання труб і фітингів таке саме, як і в трубах для внутрішньої каналізації. Даний тип труб має широкий спектр використання, так як стійкий до впливу кислот, солей, мінеральних і рослинних масел, спиртів і аліфатичних вуглеводнів.

Каналізаційні зовнішні труби мають різну кільцеву жорсткість Sn2, Sn4, Sn8 в залежності від номінального навантаження. Рекомендована глибина укладання зовнішньої каналізації становить в середньому 1м.

Основним завданням такого типу труб є відведення стічних, ґрунтових, побутових, промислових вод.

Український виробник VALROM виготовляє каналізаційні труби і аксесуари до них по всім перерахованим вище вимогам і має відповідні сертифікати якості. Позитивні відгуки про продукцію компанії є основним доказом якості виробів. Широкий асортимент труб і комплектуючих, дає можливість максимально ефективно провести каналізацію.

У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти необхідні комплектуючі для створення каналізації та систем відведення вод.

У даній категорії представлені елементи каналізаційного водовідведення.

Повний опис товарів і характеристик з справжніми фотографіями допоможуть Вам прийняти правильне рішення і купити необхідний товар. Якщо у Вас залишилися питання або Ви не знайшли що шукали, зверніться до наших менеджерів.

Ми проконсультуємо Вас і дамо відповіді на ваші питання