Конвектор газовий: димохідний чи парапетний

Газовий конвектор - це опалювальний прилад, що працює на природному або зрідженому газі (опція).

Газовий конвектор в Україні - по-своєму, унікальний продукт, оскільки він дозволяє замінити складну систему опалення, яка вимагає установки котла, радіаторів, проводки труб і т.п. Вибір виробників невеликий, що дозволяє швидко визначитися з необхідним варіантом.

Так що ж потрібно знати, щоб купити газовий радіатор правильно?

    Конструктивно, газові конвектори не надто відрізняються один від одного, але є ряд параметрів, які слід врахувати:
  • За типом димоходу. Як і газові котли, радіатори газові можуть бути парапетними або димохідні.
  • За типом теплообмінника розрізняють: сталеві і чавунні.

Газові конвектори чавунні в ціні трохи дорожче, оскільки дорогий сам чавун. Чи не кожен виробник береться взагалі виготовляти конвектори з чавунним теплообмінником. Газові конвектори сталеві - найпопулярніший варіант для домашнього або комерційного використання.

    Комплектація:
  • Парапетні газові конвектори укомплектовані: конвектор, кронштейни, інструкція, гарантія. Коаксиальная труба в залежності від виробника також може бути включена в комплект.
  • Димохідні газові конвектори укомплектовані: конвектор, кронштейни, інструкція, гарантія. Димохідна труба докуповується окремо.

Для того, щоб правильно підключити газовий конвектор необхідно: вибрати необхідний тип конвектора, встановити його в заздалегідь підготовлене місце, вивести димохідну або коаксіальну трубу, підключити газ. Переконатися, що є проект і розводка труб, що забезпечують можливість і законність установки.

В основному, конвектори мають незалежний електророзпал (батарейки), але бувають і ті, у яких є необхідність підключення до мережі змінного струму 230 В/50 Гц.

Багато виробників встановлюють датчик полум'я, який перекриває подачу газу в разі відсутності полум'я. Для поліпшення горіння газу можуть також встановлюватися вдосконалені пальники.

Установку і монтаж обладнання повинен проводити тільки фахівець!

Газовий конвектор встановлюється з розрахунку один конвектор для однієї кімнати, в рідкісних випадках в одній кімнаті може встановлюватися два радіатора (якщо кілька великих вікон). Потужність обігрівального пристрою підбирають виходячи з площі кімнати, утеплення, наявності вікон, висоти стелі. Модельний ряд, в залежності від виробника, починається від 2 кВт і рідко перевищує 6 кВт.

Зниження витрати газу відбувається тоді, коли, обігрів приміщення за допомогою конвектора є основним видом опалення. Для роботи газового конвектора на природному газі не потрібно додаткового обладнання, крім газової труби. Газові конвектори, в свою чергу, діляться на стандартні і на конвектори з вентилятором.

Принцип роботи конвектора газового досить простий, охолоджене повітря подається знизу, проходить через теплообмінник, нагрівається і виходить зверху як на малюнку. У радіаторах з вентилятором, цей процес прискорюється завдяки примусовій циркуляції повітря.

В інтернет-магазині «СанніТерм» представлені моделі сучасних газових конвекторів від вітчизняних виробників, які завдяки італійським комплектуючим та автоматиці, здатні знизити витрату газу до 30%.

Деякі моделі радіаторів можуть також працювати на зрідженому газі за допомогою додаткового набору форсунок, докуповується окремо. Деякі виробники випускають радіатори тільки на зрідженому газі.

Дізнатися ціни, відгуки та опис, а також купити опалювальний газовий конвектор для квартири, будинку, дачі, офісу, або іншого приміщення можна на сайті: sunnytherm.com.ua.

Швидко підібрати і купити газовий конвектор можна за телефонами: (068) 85-85-176, (099) 08-82-540, (073) 85-85-176.