Котли опалення: електричні, газові, твердопаливні

 • Price
  грн -грн
 • Manufacturers
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

В основі комфорту і тепла в будинку лежить правильно встановлена ​​система опалення. Кожен власник приватного будинку, квартири, котеджу або дачі стикається з потребою вибору опалювального обладнання. На сьогоднішній день, опалювальні котли - ідеальна заміна централізованої системи, важливо тільки правильно підібрати опалювальне обладнання.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент опалювальних котлів, різних потужностей, різного виду палива і продуктивності, імпортного виробництва і вітчизняного, від найвідоміших і зарекомендованих на опалювальному ринку виробників, потрібно лиш правильно зорієнтуватися на своїх потребах.

На ваш вибір представлені:

- газові котли - працюють за рахунок природного або скрапленого газу. Характеризуються  високим ККД, теплопродуктивністю та відмінними експлуатаційними властивостями. Газові котли поділяються на: одноконтурні (тільки для опалення) і двоконтурні (опалення та ГВП). Мають найбільший попит на ринку. Використовуються для опалення приватного будинку, квартири, дачі великих і малих площ, в залежності від продуктивності котла. Сучасні моделі газових котлів мають високу функціональність та оснащуються системами автоконтролю і захисту.

- електричні котли - працюють на екологічно чистій енергії, що не забруднює навколишнє середовище. Такі котли прості в установці, мають компактні розміри і не займають багато місця. Найчастіше їх встановлюю на стіну котельні або будинку. Електричний опалювальний котел не вимагає наявності або установки спеціального димоходу, чим спрощує життя власникам. Такі котли мають високий ККД, економічні і прості в управлінні. Підійдуть як  допоміжне обладнання для опалення, так і самостійне, на невеликі площі. Підключається електричний котел до мережі напруги 220-380 В, не чутливі до перепадів напруги і здатні працювати при напрузі нижче норми. Цілком бюджетний варіант, безшумні і практичні.

- твердопаливні котли - виробляють тепло за рахунок спалювання твердого палива. Розрізняють: пелетні (працюють на пелетах), піролізні (працюю на піролізі), на дровах (працюю на твердих сортах дров і вугіллі), не вимагають наявності газу або електрики. Використовуються для опалення приватного будинку, котеджу, дачі будь-яких площ, відповідно до потужності котла (1 кВт на 10 м2). Буваю одноконтурні (тільки опалення) і двоконтурні (опалення та ГВП). Володіють високим ККД, теплопродуктивністю, автоматичним управлінням і великим діапазоном потужностей. Являються найбільш економним варіантом для індивідуальної системи опалення та гарячого водопостачання. Ефективно працюють на різних видах палива.

- конденсаційні котли - виробляють тепло за рахунок максимального використання газу і продуктів згорання, переробляючи їх в пар (конденсат). Працюють на основі газу. Використовуються для опалення будинку, квартири, дачі. Володіють найбільшим ККД, економністю та практичністю, стійкі до перепадів тиску в електромережі. Оснащуються захистами від замерзання, витоків газу і накипу. При підключенні до низькотемпературних систем, може знизити до 20% споживання газу.

Вибираючи один з представлених варіантів, ви маєте зорієнтуватись:

- на якому виді палива буде працювати котел: газ, електрика, тверде паливо;

- спосіб монтажу котла в будинку: настінний або підлоговий;

- кількість контурів: одноконтурний (тільки опалення), двоконтурний (опалення та ГВП);

Для правильного розрахунку теплової потужності котла на необхідну площу, використовуйте співвідношення 1 кВт потужності котла на 10 м2 площі.

В асортименті нашого магазину представлений великий вибір опалювального обладнання від перевірених і надійних вітчизняних та імпортних виробників: Protherm, Vaillant, Ariston, Atmos, Gefest-profi, Metal-fach, Маяк, Корді. Якщо вам складно зробити вибір і розрахунок, зателефонуйте нам, наші кваліфіковані менеджери завжди допоможуть вам з оптимальним вибором, і відповідатимуть усі ваші запитання про гарантії та якість.