There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Електричні котли Україна

Електричні котли для опалення

 • Price
  грн - грн
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
 • Площа обігріву, м.кв
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Теплова потужність, кВт
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Живлення, В
  0
  0
 • Країна виробник
  0
  0
  0
  0

Електричний котел - це опалювальне обладнання, що використовує екологічно чисте джерело тепла, яке не забруднює навколишнє середовище шкідливими продуктами згоряння. Такі котли використовуються, як самостійне джерело опалення, так і в комбінації з акумулюючими системами прямого і змішаного нагріву. Так само електричні котли можуть використовуватися в якості резервного джерела тепла.

Всі електричні котли працюють за принципом переробки електричної енергії в теплову з високим коефіцієнтом корисної дії - 98%. За способом нагріву теплоносія котли діляться на 3 три типи:

- ТЕНові електричні котли - теплоносій (вода або рідина) нагрівається в проточному режимі за допомогою трубчастих нагрівальних тенів. Забезпечують природну циркуляцію теплоносія по системі опалення. Перевагою таких котлів виступає акуратний зовнішній вигляд і легкість в монтажі. Оснащені апаратом терморегулювання і пуску, які підтримують температуру теплоносія в автоматичному режимі.

- Електродні електричні котли - теплоносій (вода) нагрівається за допомогою електрода, що подає електричний заряд. Нагрівання теплоносія відбувається шляхом розщеплення молекул води на частки з негативним і позитивним зарядом. Перевагою таких котлів є абсолютно безпечна робота, невеликий розмір і вартість.

- Індукційні електричні котли - теплоносій нагрівається за допомогою індукційного нагріву матеріалами з феромагнітного сплаву. Індукційна котушка розташована в герметичному відсіку і не стикається з теплоносієм. В якості теплоносія використовується вода або рідина, що протікає по периметру агрегату. Нагрівальні елементи в даному обладнанні відсутні.

Так само електричні котли діляться на:

- Одноконтурні - призначені тільки для опалення;

- Двоконтурні - призначені для опалення і гарячого водопостачання.

При виборі електричного котла, рекомендуємо звернути увагу на такі критерії вибору, як:

- Потужність - на яку площу обігріву розрахований котел;

- Підключення - однофазне (220) або трифазне (380);

- Тип нагріву - теновий, електродний, індукційний;

- Тип монтажу - підлоговий або настінний;

- Кількість контурів - одноконтурний або двоконтурний, в залежності від уподобань.

У нашому магазині представлений широкий асортимент електричних котлів від кращих виробників, які роками тримають лідерство на ринку збуту. Наші фахівці відділу продажів допоможуть Вам підібрати потрібне обладнання під ваші запити, або визначиться з вибором.

Якщо ж ви сумніваєтеся чи варто купувати електричний або газовий котел, рекомендуємо перейти в розділ Газові котли.