There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Настінні та підлогові котли опалення. Купити газові котли з доставкою по Україні

Газові котли опалення

Фільтр 7_газові котли

 • Price
  грн - грн
 • Manufacturers
  0
 • Теплова потужність, кВт
  0
 • Кількість контурів, шт
  0
 • Тип димоходу
  0
 • Площа обігріву, м.кв
  0
 • Країна виробник
  0
 • Тип монтажу
  0
 • Тип
  0

Газовий котел - це найбільш популярний вид опалювального обладнання, не дивлячись на високу вартість газу в Україні.

Перед кожним покупцем стоїть питання, який вибирати газовий котел серед величезного асортименту: одноконтурний або двоконтурний, вітчизняний або імпортний, настінний або підлоговий газовий котел? Щоб відповісти яка модель газового котла буде добре підходити під ваші запити, необхідно знати теплотехнічні властивості об'єкта, на якому буде цей котел встановлений. Також, перш ніж купити газовий котел слід визначитися чи буде це окрема автономна установка або заміна старого котла, від цього залежить тип котла, який необхідно встановлювати: атмо або турбо. Якщо ви облаштовуєте нову систему опалення, рекомендуємо також вибрати радіатори опалення та запірну арматуру.

Основна причина швидкої поломки газового котла - це низька якість газу, але крім цього, може ще бути причиною вода, яка надходить в котел. Саме тому важливо, щоб газовий котел був виготовлений з урахуванням цих моментів і з застосуванням високоякісних комплектуючих. Купити газовий котел в Україні досить просто, це пов'язано з великим попитом і ще більшою пропозицією. Так, ви можете вибрати газові котли для дому за тими параметрами, які підійдуть під ваш об'єкт з урахуванням теплових характеристик і вартості.

У нашому інтернет-магазині ви можете знайти відгуки покупців газових котлів.

Наша компанія є дилером таких виробників і ТМ як: Корді, Маяк, Ariston, Vaillant, Protherm тому ви можете бути впевнені в якості товару, а також його післягарантійне супроводі.

В асортименті інтернет-магазині ви можете вибирати серед котлів вітчизняного або імпортного виробництва: традиційні настінні газові котли, конденсаційні газові котли, парапетні газові котли. Вони можуть бути одноконтурні (тільки для опалення) або ж двоконтурними (опалення і приготування гарячої води). Якщо вам складно зробити вибір газового котла просто зателефонуйте нам і наші менеджери підберуть для вас оптимальний варіант за хорошою ціною і з доставкою по всій Україні. Також, ви можете придбати якісні та оригінальні комплектуючі до різних видів котлів.

Для жителів м Вінниця та м Житомир надаються додаткові послуги з установки газового котла (за бажанням клієнта). Вартість і умови монтажу газового котла рекомендуємо обговорити з менеджером магазину.

Stories Listing

Як правильно підключити газову колонку />

Як правильно підключити газову колонку

Установка газової колонки своїми руками - непроста спр...

26.12.2019

Як не треба підключати бойлер. Найпоширеніші помилки />

Як не треба підключати бойлер. Найпоширеніші помилки

Працівники сервісних служб, майстри по установці бойл...

13.12.2019

5 переваг мідної системи опалення />

5 переваг мідної системи опалення

Вибір відповідного матеріалу для опалювальної мережі ...

06.12.2019

Як встановити радіатори опалення? />

Як встановити радіатори опалення?

Системи опалення в житловому приміщенні забезпечують ...

28.11.2019