Конденсаційні газові котли купить Вінниця, Житомир, Україна

Настінний конденсаційний газовий котел - це опалювальний прилад нового покоління, особливістю якого є ККД понад 100% і трохи інша конструкція. В середньому, такі котли здатні видавати ККД в діапазоні від 101 до 109%. Наприклад газовий конденсаційний котел Vaillant ecoTEC plus VUW INT 246/5-5 має ККД 108%. В цілому, конденсаційні котли можуть бути одноконтурними і двоконтурними, з єдиним або роздільним теплообмінником.

При цьому, доведено, що використання конденсаційних газових котлів забезпечує економію витрат газу до 15%. Така ефективність стала можливою за рахунок того, що в даному типі котлів здійснюється використання конденсаційного пара для перетворення в теплову енергію, крім звичайного спалювання газу. В цілому, конденсаційні котли можуть бути одноконтурними і двоконтурними, з бітермічним або роздільним теплообмінником.

З опису конденсаційного котла в Вікіпедії, можна зрозуміти, що даний вид опалювального обладнання є унікальним, завдяки інноваційному методу перетворення газу в теплову енергію з ККД понад 101%, що дозволяє більш економно використовувати газ.

Часто, наші клієнти шукають котли невеликої потужності, оскільки розраховують на обігрів приміщення невеликої площі, але серед імпортних виробників не прийнято випускати широкий модельний ряд опалювального обладнання, як у наших. Наприклад, конденсаційний котел 10 кВт, як такий не виготовляється, це пов'язано з тим, що всі конденсаційні котли можуть працювати в широкому діапазоні потужностей. Наприклад котел Protherm Lynx (Рись) Condens 18/25 MKV може працювати в діапазоні теплової потужності від 5,0 до 25,2 кВт. Це дозволяє обігрівати приміщення з площею від 50 м.кв. до 250 м.кв.

Конденсаційні газові котли в нашому інтернет-магазині представлені такими брендами: Vaillant, Protherm. Щоб дізнатися плюси і мінуси конденсаційних газових котлів, рекомендуємо звернутися до наших менеджерів. Те, що модельний ряд представлений тільки європейськими брендами обумовлено високою якістю продукції, надійністю і зручністю експлуатації.

Відгуки на конденсаційні котли, як правило, позитивні, єдина проблема полягає в невеликій відміності в управлінні. Тому, якщо ви купили конденсатнік, уважно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації.

Ціни на конденсаційні газові котли трохи вище, якщо порівнювати з традиційними, але період окупності становить від одного опалювального сезону, в залежності від технічних характеристик об'єкта.

Через досить високу вартість, конденсаційні котли на нашому складі присутні в обмеженій кількості. Термін поставки з головного складу становить 3-4 робочих дня.

Крім продажу конденсаційних газових котлів, наші фахівці можуть запропонувати послуги з монтажу і сервісу в Вінниці і області. Доставка по Україні здійснюється за допомогою різних служб кур'єрської доставки.

Останні новини