Газовий одноконтурний котел представляє собою настінний опалювальний прилад, який застосовується в приватних будинках, квартирах або інших спорудах, де є потреба в обігріві. Газові одноконтурні котли застосовуються тільки як опалювальний прилад, що не призначений для приготування ГВС. Розрізняють настінні і підлогові котли, що дозволяє вибрати потрібний варіант під кожне приміщення. В асортименті одноконтурні газові котли вітчизняного (Корді, Маяк) або імпортного виробництва (Vaillant. Protherm, Ariston, Baxi, Beretta, Fondital, Viessman) за різними цінами.

Щоб визначитися з тепловою потужністю газових котлів рекомендуємо звернутися до менеджерів інтернет-магазину, які підберуть відповідну потужність котла з урахуванням теплотехнічних особливостей вашого об'єкта, а також допоможуть підібрати супутні матеріали. Найбільшою популярністю користуються газові одноконтурні котли з тепловою потужністю 24 кВт, оскільки вони можуть встановлюватися на об'єктах з площею від 100 до 240 м.кв. Такі газові котли відрізняються помірною витратою газу і за тривалий час зібрали безліч позитивних відгуків від покупців.

Якщо ви сумніваєтеся чи потрібен вам одноконтурний або двоконтурний газовий котел, рекомендуємо ознайомитися з асортиментом всіх газових котлів, представлених в нашому інтернет-магазині.