Компанія Аквасистем являється лідером серед виробників гідроакумуляторів для питної води та розширювальних баків для опалення та гарячого водопостачання. Баки виготовляються тільки в Італії з якісної сталі та якісних гумових матеріалів для мембран і мають декілька ступенів перевірки:

  • тиск; 
  • гідроізоляція; 
  • робота при різних температурних умовах.

Розширювальний бак Aquasystem для гарячого водопостачання має схожу будову з гідроакумулятором, але використовується з водонагрівачем непрямого нагріву для вирівнювання тиску води при нагріві бойлера. Після повного використання гарячої води бойлер починає нагрвівати холодну воду і з підвищенням температури вода розширюється і надлишок стравлюється спеціальним клапаном. Щоб уникнути частого стравлювання надлишкової води використовують розширювальний бак, надлишкова вода збирається в ньому, а при потребі в воді, спочатку під тиском звільняється від води розширювальний бак, а потім вода подається з бойлера.

Розширювальний бак для опалення, має пласку чи шароподібну форму, та має зовсім іншу внутрішню будову та принцип дії. В цьому випадку теплоносій безпосередньо торкається металевої частини баку, а повітря закачується в грушу (резинова мембрана, марки EPDM). Метал для баку має бути якісним, щоб уникати швидкого ржавіння та розгерметезації баку. Основна задача розширювального баку компенсувати тиск всередині системи опалення, при підвищенні тиску, бак заповнюється надлишковою водою, при зменьшені тиску в системі, вода з баку виштовхуються під тиском, таким чином тиск в системі буде вирівнюватись.

Емності мають різьбове або фланцеве з'єднання, різний об'єм, форму, колір переважно білий чи червоний.

Торгова марка Aquasystem пропонує широкий вибір акумулюючих баків різного об'єму та призначення.

В нашому інтернет-магазині представлена продукція Aquasystem для опалення та постачання питної і гарячої води.