Твердопаливні котли

Фильтр 2

 • Price
  грн -грн
 • Manufacturers
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Площа обігріву, м.кв
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Теплова потужність, кВт
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
  0

Правильно підібрана і встановлена ​​система опалення будинку залишається запорукою затишку і здоров'я всіх його жителів. На сьогоднішній день забезпечити теплом приватний будинок або дачу дуже непросто з фінансової сторони, оскільки ціни на газ зростають з кожним опалювальним сезоном все більше. Чудовою альтернативою газовому опаленню, залишається - твердопаливне опалення. Твердопаливні котли мають широкий асортимент , різні параметри, потужність, виробників. З кожним роком виробники твердотопів оснащають котли додатковими автоматикою і захистом. Твердопаливні котли залишаються еталоном якості і надійності.

Твердопаливні котли розрізняють по виду палива:

- Твердопаливний котел на твердому паливі – в якості палива використовують дрова твердих сортів, тирса, вугілля, антрацит, торф, кокс, паливні брикети. Потужність котла і час горіння однієї закладки залежить від калорійності використовуваного палива. При покупці важливо звертати увагу на вказане виробником основне паливо для котла і додаткове. На основному паливі, котел буде працювати довше і продуктивніше. Мають різні об’єми завантажувальної камери, в залежності від потужності, оснащуються автоматичним регулюванням або ручний. Традиційний час горіння 2-4 години (показник залежить від калорійності палива і швидкості вентилятора). 

- Піролізний котел (або газогенераторний котел) - в якості палива використовуються дрова твердих сортів, буре вугілля, по скільки вони краще іншого виду палива виділяють продукти згоряння для газифікації. Принцип роботи піролізних котлів полягає в системі газифікації продуктів згоряння. Такі котли оснащені 2-ма камерами згоряння: в першій камері відбувається первинне згорання дров або вугілля, і генерація синтезу газу; в другій - догорання синтезу газу. Об’єм завантажувальної камери в піролізних котлах більший, в порівнянні з традиційними твердотопами, чим надають можливість завантаження великих, не колених дрів. Характеризуються як більш економні у витраті палива, але дорожчі в ціні, ККД 90-92%, час горіння 6-10 годин (показники залежать від калорійності палива). Можуть комплектуватись автоматикою управління. 

- Пелетний котел - як паливо використовують пресовану або гранульовану деревину (пелети). Такі котли мають найвищий рівень ККД серед твердотопів, повністю автоматизовані. Розпал - автоматичний, подача палива здійснюється за допомогою шнека (автоматично за заданим проміжком часу). Деякі пелетні котли комплектуються додатково пневмоподачею палива зі сховища. Час горіння пеллетного котла залежить від обсягу бункера, приблизний час становить від 12 годин до 2-х днів. Завантаження палива виконується 1 раз на весь сезон, далі вся система подачі автоматизована. Принцип роботи котла полягає в особливості камери згоряння, де паливо не горить відкритим полум'я, а тліє, і процес горіння здійснюється з верху вниз.

За матеріалом виготовлення, твердопаливні котли поділяють на:

- чавунні твердопаливні котли - виготовляються з чавунного матеріалу, конструктивно складаються з 2х, 3х, 4х секцій і більш. Кожна із секцій відокремлена і має різне призначення (завантаження, горіння, очищення), що зручно при обслуговуванні котла в разі поломки або розгерметизації. В процесі експлуатації котел піддається сухий корозії, що не настільки йому шкодить. Котли з чавунними теплообмінниками володіють високим ККД і корозійно стійкі. Схильні до різкої зміни температури, довго нагріваються, повільно охолоджуються.

- сталеві твердопаливні котли - виготовляються із сталі, конструктивно складаються з цілісного моноблока з герметично зварними швами. Менш схильні до різкої зміни температури, еластичніші, оснащуються автоматикою. Твердопаливні котли із сталевим теплообмінником швидко нагріваються і швидко охолоджуються. У асортименті нашого магазину Sannytherm представлений широкий вибір твердопаливних котлів по усіх видах палива, із сталевими і чавунними теплообмінниками, зарубіжних і вітчизняних виробників. Якщо вам складно зробити вибір, подзвоніть нам, наші кваліфіковані менеджери завжди допоможуть вам з оптимальним вибором, і дадуть відповідь на усі ваші запитання про гарантію і якість.