Насоси - незамінне гідравлічне обладнання для вирішення автономного водопостачання будинку, квартири, дачі або котеджу.  Принцип роботи будь-якого насоса - створювати потік води за допомогою двигуна.  За допомогою насоса можливе вирішення в організації опалення, автономного водопостачання, чищення стічної або каналізаційної магістралі, не вдаючись до централізованої комунікації, варто лише правильно підібрати обладнання.  

Щоб купити насос для будинку, важливо знати, що їх розрізняють 2-х типів: 

промислові насоси - вертикального або горизонтального виконання.  Призначені для харчових, теплоенергетичних, хімічних, металургійних промисловостях або в системах теплової мережі, водоканалах і тд.  Використовуються з метою подачі води, підтримки тиску, перекачування або подачі води в котли, промислові установки (кондиціонування, полив, дренаж).  Виготовляються зі сталі або чавуну.

побутові насоси - поверхневі або погружні.  Мають більш широку класифікацію, сферу експлуатації та установки.  Побутові насоси є більш популярними, використовуються для систем опалення, водопостачання, очищення, осушення і тд. Залежно від моделі працюють на різній глибині, мають різний діапазон потужності.

Побутові насоси налічують десятки модифікацій, різні принципи роботи, призначення і типи приводу.  У сегменті споживання побутові насос розрізняють: 

Центробіжні насоси - це універсальний і популярний на сьогодні вид обладнання, конструкція якого оснащена валом з гребними колесами і лопатями, створюють центробіжну силу для перекачування рідини і заповнення внутрішнього простору механізму. Використовуються для підняття води з глибини 50 метрів.

Циркуляційні насоси - застосовуються з метою подачі холодної або гарячої води в системі опалення будинку, квартири і тд.  Також  застосовуються для підтримки або збільшення водяного тиску в системі водопостачання.  Насоси для опалення підбираються залежно від дальності розташування джерела води, висоти подачі, продуктивності і т.д. 

Дренажні насоси - призначені для використання в домашньому господарстві, з метою відкачки стоку, забрудненої рідини або осушення льоху.  

Насосні станції - забезпечують контроль витрат і цілодобову подачу води висотою 47 метрів.  Також використовуються для поливу газонів або городів.  

Фекальні насоси - незамінні в будь-якій сфері експлуатації, призначені для видалення і викачування фекальних або забруднених рідин.  Працюють в забрудненому середовищі і забезпечують довгий термін експлуатації.  

 У нашому магазині представлений широкий асортимент насосів від кращих виробників, які роками тримають лідерство на ринку збуту: Grundfos, Wilo, Omhi Aqwa, Wita, Halm Hupa.  Наші фахівці відділу продажів допоможуть Вам підібрати потрібне обладнання по ваші запити, або визначиться з вибором.