Гідроакумулятори Aquasystem

Компанія Аквасистем являється лідером серед виробників гідроакумуляторів для питної води та розширювальних баків для опалення та гарячого водопостачання. Баки виготовляються тільки в Італії з якісної сталі та якісних гумових матеріалів для мембран і мають декілька ступенів перевірки:

  • тиск; 
  • гідроізоляція; 
  • робота при різних температурних умовах.

Гідроакумулятори зовні можуть бути схожі на розширювальні баки проте вони мають зовсім іншу внутрішню систему розподілу тиску та води. Головною метою водного акумулятора накопичувати (запасати) воду і при потребі постачати її споживачеві.

В металевому баку міститься мембрана (марки EPDM), яка заповнюється питною водою, решта місця в баку наповнюється повітрям під тиском. Тиск в ємності залежить від нижнього тиску включення насосу, якщо тиск включення насосу дорівнює 2 Бар, то тиск гідроакумуляторного бака має становити не більше 1,7-1,8 Бар. При високому тиску може виникнути гідроудар, який здатний пошкдити Вашу систему труб та швидкій поломці насосу. Таким чином якщо тиск буде нижчим на 0,2 - 0,3 Бар, то тиск в системі подачі води буде вирівнюватись плавно і продовжить строк експлуатації гідронасосу та системи водопостачання.

Гідроудар відбувається при різкій зміні тиску в системі і може виникнути в умовах швидкого старту гідронасосу чи швидкому перекриті води. Таким чином відбувається удар водою під тиском по системі і в місцях найбільш вразливих, може статися розрив чи розгерметезація.

Мембрани для питної води Aquasystem виготовляються виключно з екологічних та безпечних матеріалів підтвердженних відповідними екологічними сертифікатами.

Гідроакумулятори Аквасистем мають різний об'єм, різьбове з'єднання, витримують різний тиск та можуть працювати при різних температурах. Гідробак підбирають виключно під потреби користувача, треба пам'ятати, що ємкість мембрани меньша за об'єм баку, таким чином бак на 100 л, в середньому заповнюється питною водою на 1/3.

Торгова марка Aquasystem пропонує широкий вибір акумулюючих баків різного об'єму та призначення.

В нашому інтернет-магазині представлена продукція Aquasystem для опалення та постачання питної і гарячої води.