Насос циркуляційний для опалення

Модуль15_циркуляційний насос

 • Price
  грн -грн
 • Висота підйому, м
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Manufacturers
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Продуктивність м.куб/год
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна виробник
  0
  0
  0
  0

Циркуляційний насос - це невеликий і компактний прилад для примусової циркуляції води або теплоносія, що працює від електромережі під напругою 230В (380В). Циркуляційні насоси мають свої конструктивні і технічні особливості і діляться на 2 типи:

 - З сухим ходом - які не контактують з рециркулюючою рідиною, мають високий ККД 75-85% і середнім рівнем шуму. Мають великий розмір і вимагають частого сервісного обслуговування (в зв'язку з великим навантаженням). Такі насоси частіше встановлюють в великих котельнях або промислових підприємствах.

 - З мокрим ротором - які контактують з рециркулюючою рідиною, мають низький ККД 50-60% і низьким рівнем шуму. Мають невеликі розміри і не вимагають частого сервісного обслуговування. Такі насоси використовуються для побутових систем опалення, ГВП, кондиціювання повітря.

Також важлива монтажна база насоса:

-180 мм - більш підходящий для систем опалення, водопостачання

-130 мм - переважно для системи «тепла підлога»

В асортименті нашого інтернет-магазину представлені виробники, що лідирують на ринку збуту циркуляційних насосів: Grundfos, Wilo, Omhi Aqwa, Halm Hupa. Постійна конкуренція сприяє удосконаленню технічних і продуктивних характеристик.

Часто, при виборі насоса покупець стикається з проблемою підбору правильного обладнання. Для того щоб правильно підібрати циркуляційний насос, важливо звернути увагу на такі технічні характеристики як:

 • виробник насоса;
 • продуктивність при мінімальному навантаженні насоса (кількість рідини, що переганяється);
 • максимальний напір в головному циркуляційному кільці;
 • площа опалення, тип теплоносія, температуру навколишнього середовища і діаметр труб (для систем опалення);
 • розміри, рівень шуму і складність обслуговування циркуляційного насоса.

Для спрощення розрахунку, зверніть увагу на формулу Q = N / (t2-t1) (продуктивність = потужність джерела / (температура зворотнього відводі - температура подачі). Для більш точного підбору циркуляційного насоса, радимо звернутися до наших фахівців в відділ продажів, де Ви отримаєте професійну консультацію і підбір якісного обслуговування.

Для того, щоб обрати інший тип насосів, необхідно перейти до каталогу насосів