There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Кондиціонери

Кондиціонери: спліт-системи, інверторні, неінверторні

 • Price
  грн - грн
 • Manufacturers
  0
  0
 • Площадь, м.кв
  0
  0
  0
  0
  0
 • Висота підйому, м
  0
  0
  0
 • Тип фреону
  0
 • Країна виробник
  0

Уявити собі життя сучасної людини в літній період і без кондиціонера, практично неможливо. Будь то машина, будинок або квартира, офіс або робоче приміщення, всюди повинна бути комфортна кліматична обстановка, щоб там можна було знаходиться або працювати максимально результативно. Раз продуктивність безпосередньо залежить від комфортних умов, значить необхідно це організувати. Але перш ніж купити кондиціонер, потрібно розібратися в питанні вибору.

Кондиціонери здійснюють дві головні функції, які затребувані користувачем: охолодження або нагрівання повітря в приміщенні. Середньостатистичні робочі діапазони температур від зовнішнього градусника, за якими працюють кондиціонери, це від +18 до + 45 ° C на охолодження, і +18 до -5 ° C на обігрів. Винятком хіба що можуть бути потужні кліматичні установки типу DAIKIN або Mitsubishi, які охоплюють межі температур від -25 і до + 55 ° C.

Кондиціонери можуть бути як звичайні моноблочні, які монтуються безпосередньо у віконний отвір з ізоляцією зовні по корпусу, так і спліт системи, у яких встановлений зовнішній блок з вентилятором здійснює забір повітря, а внутрішній блок охолодження і циркуляцію. Перший тип більш бюджетний і простий в конструкції, відповідно не сильний в продуктивності холоду, на відміну від спліт системи. Якщо він встановлений на не сонячній стороні, то цілком може впоратися з охолодженням невеликого приміщення до 15-20 кв.м.

Спліт системи, в свою чергу, більш функціональні і продуктивні, і можуть працювати з площами 20-50 кв.м і більше, в залежності від потужності апарату. Для сонячної сторони, це взагалі єдино можливий варіант. Вони на порядок швидше і якісніше охолоджують або обігрівають приміщення, за рахунок потужного зовнішнього блоку і продуктивного внутрішнього. Для максимального збереження ККД обладнання, зовнішній і внутрішній блок з'єднуються магістраллю з мідних труб.

Однією з головних особливостей кондиціонера, на яку варто звертати увагу при виборі апарату, це чи є він інверторним або неінверторним. Неінверторний кондиціонер працює за принципом вмикання/вимикання, під задані температурні рамки, керуючись даними з температурного датчика. Інверторний ж практично постійно працює, але в гранично економічному режимі. Він набирає задану температуру і не виключаючись переходить в оптимально можливий режим роботи на знижених оборотах для підтримки досягнутої температури, підлаштовуючись постійно під дані з температурного датчика.

Може здатися, що за рахунок постійної роботи, він буде споживати величезну кількість кіловат електрики, але все з точністю навпаки. Неінверторний, постійно включаючись і виключаючись зношується, так як пікове навантаження і знос деталей досягається саме в момент їх включення. І температура в приміщенні постійно стрибає з великим зазором від заданої, так як, поки датчик зафіксує спад температури і включиться система, поки набере знову задані межі, проходить чимало часу. Це загрожує постійним перепадом температур в діапазоні 4-8 ° C, а значить і потенційними нежитями і іншими випробуваннями для людського організму.

Інверторний ж, при виході на необхідну температуру, підтримує її весь час роботи без стрибків, не піддаючи імунітет користувачів непотрібним випробуванням. А за рахунок роботи в оптимальному режимі, споживання електрики мінімальне, і з меншим зносом деталей від включення і виключення. За рахунок даної опції, такі кондиціонери дорожче, але за 1-2 сезони активної роботи, вони заощадять на електриці і обслуговуванні раніше переплачені гроші.

Щоб вибрати кондиціонер для будинку або офісу, слід враховувати такі фактори:

 • рівень інсоляції (рівень опромінення сонячним світлом);
 • площа приміщення, яку повинна покривати спліт система;
 • наявність режиму охолодження і нагрівання повітря;
 • потужність кондиціонера;
 • укомплектованість базовими / додатковими фільтрами для очищення повітря;
 • робота з одним приміщенням або декількома (мульти-спліт системи).

Відбираючи підходящий варіант, не зайвим буде уточнити щоб апарат працював на фреоні марки R-410, який є одним з найпопулярніших на сьогодні і часто вживаним. Даний момент буде плюсом при подальшому обслуговуванні та вартості заправки фреону в разі потреби. Якщо вибір був зроблений на користь інверторного, то варто розглядати можливість установки на зовнішній блок системи сніготанення, для безперебійності роботи пристрою.

Ну і для повноти вибору можна ознайомиться з гарантійними термінами на те чи інше обладнання, наявністю опції дозволяє додатково встановити вугільні або антиалергенні фільтри для дитячої кімнати і т. п. Також варто звернути увагу на наявність сервісного центру або монтажної організації, здатної встановити кондиціонер і проводити подальше технічне обслуговування (заміна фільтрів, чистка, заправка фреону і т. д.) за місцем застосування апарату.

При складності в виборі, краще проконсультуватися у менеджера магазину СанніТерм, щодо спірних параметрів і характеристик під ваші потреби, а також поцікавитися про можливі знижки або активні акційні пропозиції на наявний асортимент кліматичного обладнання.