Доставка та оплата

З метою бути ближчими  до своїх покупців інтернет-магазин «СанніТерм» пропонує наступні умови по оплаті і доставці.

Доставка товару

Доставка по Україні здійснюється практично будь-якими кур'єрськими перевізниками: «Інтайм», «Нова Пошта», «Автолюкс», «САТ», «Делівері» і т.п. Доставка по м.Вінниця, м.Житомир здійснюється транспортом інтернет-магазину безкоштовно за умови, що сума замовлення складає 2000 грн і вище.

Вартість доставки по Україні визначається обраним вантажем, його об'ємною вагою і фактичною. Наприклад, вартість доставки твердопаливного котла 20 кВт по Україні може становити 600-1000 грн, в залежності від способу доставки, перевізника і дальності відправки. За запитом кожного клієнта ми постараємося максимально точно розрахувати витрати на доставку.


Оплата товару

Для зручності клієнтів ми пропонуємо такі способи оплати:

- накладений платіж (оплата товару при отриманні. При цьому служби доставки беруть комісію за переказ грошей. Наприклад, «Нова пошта» бере за послуги переказу грошей 2% від суми замовлення +20 грн за оформлення декларації. Перевізник «Ін-тайм» за свої послуги бере комісію 1% + 20-25 грн і т. п.);

- передоплата на карту (дозволяє заощадити на оплаті післяплати, комісія, як правило значно нижче. Відсоток комісії відображається в момент перерахування коштів і залежить від способу перерахування і виду вашої карти). Звертаємо вашу увагу на даний спосіб оплати, оскільки за нього завжди найбільше виникає питань. Деякі клієнти бояться здійснювати передоплату, оскільки мали сумний досвід з іншими інтернет-магазігамі, коли ті брали передоплату і не відправляли товар. Так ось. Створюючи даний інтернет-магазин ми розраховуємо на багато років співпраці з нашими клієнтами і дорожимо своєю репутацією, тому нам немає сенсу просити передоплату і не відправляти товар;

- оплата за безготівковим розрахунком (якщо ви бажаєте купити товар від ФОП або підприємства, ви можете оплатити товар через розрахунковий рахунок);

Технічні моменти

При розрахунку приблизної вартості доставки, слід враховувати габаритні характеристики купленого устаткування, а також вагу і об'єм. Особливо по габаритним позиціям, таким як котли, акумулюючі ємності і т. д. Також упаковку для безпечного транспортування до пункту призначення. Магазин «СанніТерм» забезпечує часткове пакування купленого устаткування. Економія тим самим складе для покупця, порядку 50-100грн (послуга не покриває опцію обрешітки і палетування обладнання).

Відповідальність покупця

Просимо звернути увагу, що при оформленні замовлення через інтернет-магазин «СанніТерм», покупець тим самим фактично підписує договір купівлі-продажу і автоматично погоджується на виконання і дотримання умов викладених в договорі про оплату і доставку.

У разі не виконання своїх зобов'язань, покупець несе повну адміністративну відповідальність, за невиконання або порушення умов викладених в договорі-поставки і договорі-оплати, відповідно до цивільного кодексу України за статтями 656, 706, 698, 712, 655 і 692. Сума витрат буде враховувати понесений матеріальний збиток магазину + компенсація всіх супутніх витрат і комісій.

Більш детально на питання про оплату і доставку ви можете отримати відповіді від наших менеджерів.

Дякуємо за те, що ви наш клієнт.