Про компанію

Інтернет-магазин опалення «СанніТерм» - це дійсно кращий вибір для тих, хто хоче позбавити себе від зайвих турбот при виборі опалювального обладнання. Наші співробітники – менеджери, інженери, монтажники, які знають товар і допоможуть підібрати тільки необхідне обладнання. Інтернет-магазин, як проект, ми вирішили створити, щоб бути ближче до наших клієнтів та надавати послуги по всій Україні.

Ми могли б написати про те, що у нас гарні ціни, якісний товар, досвідчений персонал. Але, думаю, що цифри нижче, краще вам розкажуть про нас. 

- Асортимент продукції більше 10 000 одиниць опалювального та іншого обладнання;

- Більше 50 перевірених ТМ, що на ринку України представлені більше 5-10 років;

- Власний склад продукції забезпечить швидкі поставки товару по Україні: 1-4 робочих дня, в залежності від перевізника;

- Фахівці відділу проектування мають понад 300 виконаних проектів різних об'єктів;

- У нашому штаті є монтажники інженерних систем з досвідом роботи 10 років. За цей час було змонтовано понад 1500 об'єктів різного призначення;

- Власна ТМ продукції, з урахуванням багаторічного досвіду наших партнерів було прийнято рішення створити унікальну в своєму роді продукцію високої якості для наших споживачів.

ТОП 7 або хвалебне: «Чому ми»:

1. Наші клієнти-це люди, які не хочуть переплачувати за товар. 

2. У нас ціни на товари від імпортерів, тому ви не тільки не переплачуєте за товар зайві гроші, але й можете придбати товар з безкоштовною доставкою (докладніше в менеджерів).

3. Наш інтернет-магазин «СанниТерм» - це не тільки продаж обладнання, але і виробництво якісного обладнання, яке ви можете придбати з «перших рук».

4. Власний склад в м. Вінниця і м. Житомир з можливістю самовивозу.

5. Офіційна гарантія на придбаний товар.

6. Багаторічний досвід в повній комплектації об'єктів всіма необхідними матеріалами: труби, запірна арматура, опалювальне устаткування, ізоляція, а також матеріали для систем кондиціонування, вентиляції і каналізації.

7. Різні варіанти оплати: накладений платіж оплата за безготівковим розрахунком тощо.

Звертаючись в наш інтернет-магазин ви можете бути впевнені в своїй важливості для нас. Ми постараємося підібрати вам весь необхідний товар, забезпечити доставку і надати послуги монтажників (для м. Вінниця). 

Місія нашого інтернет-магазину: вирішити ваші проблеми з вибором інженерного, опалювального обладнання: швидко, за адекватними цінами, з комфортом.