Алюмінієві радіатори в Україні

Алюмінієві радіатори - це різновид опалювального обладнання, яке має високий рівень теплової продуктивності, з якої 50% тепла виробляється за рахунок випромінювання і 50% - конвекції, міцні і одночасно легкі конструктивно. Алюмінієві радіатори стійкі до високого робочого тиску до 24 бар, комбінуються за кількістю секцій, в залежності від потреби в тепловій потужності.

Областю застосування алюмінієвих радіаторів найчастіше є: автономні системи опалення приватних будинків або котеджів, де водопідготовка для системи опалення забезпечена фільтрами очищення. Можливе використання в централізованій системі опалення, але можуть виникнути серйозні проблеми з гідравлічним ударом в момент спуску води з системи і високим РН води, які знижують рівень продуктивності і термін експлуатації радіаторів. В якості теплоносія для алюмінієвих радіаторів може використовуватися вода або спеціальна рідина, що не замерзає.

Алюмінієві радіатори за технологією виготовлення діляться на 3 основних види:

- Літієві алюмінієві радіатори - виготовляються методом лиття сплаву алюмінію і кремнію під високим тиском. Такий сплав дає міцність конструкції з мінімальним відсотком протікання і зводить до мінімуму ризик корозії. Літієві радіатори більш затребувані і популярні. Важливо звертати увагу на виробників, деякі з них використовують вторинний алюміній низької якості, який має пористу структуру і крихкий у використанні.

- Екструзійні радіатори - виготовляються методом видавлювання на екструдері під високим тиском, після пресуються або зварюються з литими колекторами. Такі радіатори характеризуються середньому якістю і середньою продуктивністю. Зовнішній дизайн екструзійних радіаторів подібний ливарного й, для візуального відмінності зверніть увагу на характерні шви у внутрішній стороні ребер. Важливо, щоб шви були зварними, деякі виробники економлять, використовуючи композитний клей для з'єднання секцій.

- Анодовані радіатори - одні з дорогих радіаторів на ринку. Виготовляються з чистого високоякісного алюмінію з анодним оксидуванням по всій поверхні. Анодовані радіатори не піддаються корозії. Працюють при тиску вище 25 бар.

Алюмінієві радіатори характеризуються рядом переваг:

- компактні розміри і висока теплопродуктивність;

- високий робочий тиск до 25 бар;

- здатність швидкого нагріву;

- оптимальне співвідношення ціни і якості;

- естетичний вигляд і невелика вага.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір алюмінієвих радіаторів від перевірених і надійних імпортних виробників Djoul, Alltermo, Demrad, Global. Всі представлені моделі радіаторів відповідають заявленим характеристикам і високій якості. Для підбору моделі радіатора і кількості секцій рекомендуємо звернутися до наших фахівців, де вам допоможуть з вибором, підбором і розрахунком кількості. Також, в нашому магазині завжди є в наявності все необхідне для монтажу і підключення радіаторів: перехідники, заглушки, різні крани і американки.