Біметалеві радіатори опалення

Біметалічні радіатори поєднують в собі міцність сталевих радіаторів і теплопродуктивність алюмінієвих. Використовуються в системах автономного або центрального опалення приватних будинків, квартир, котеджів. Біметалічні радіатори здатні витримувати тиск до 44 бар, гідравлічні удари і високий рівень РН теплоносія. Такі радіатори виготовляються шляхом поєднання двох металів: алюмінію і сталі. Корпус радіаторів виповнюється з алюмінію, щоб забезпечити швидку тепловіддачу. Усередині корпусу, розташовується сталевий стрижень, який безпосередньо контактує з теплоносієм. Стрижень не береться корозії і окисленню. Зовні, біметалічні радіатори нагадують алюмінієві, відмінною рисою є тільки внутрішній шов, де видно обриси алюмінію і сталі. Біметалеві батареї характеризуються максимальною тепловою потужністю і мінімальної теплоїнерційною.

Залежно від технології виробництва розрізняють 2 основних типи біметалевих радіаторів:

- повнобіметалічні радіатори - конструктивно представляють з'єднані між собою вертикальні труби і горизонтальні сталеві колектора, залиті алюмінієвої оболонкою під високим тиском. Внутрішнє з'єднання деталей колекторів відбувається шляхом зварки. Деякі виробники з'єднують різьбовим або клейовим шляхом, що підвищує ризик протікання і корозії. Теплоносій в полнобіметалліческіе радіаторах не контактує з алюмінієм, і розрахований на температурний режим 110 ° С - 135 ° С.

- неповнобіметалеві радіатори - конструктивно представляють з'єднані між собою сталевий вертикальний канал і горизонтальні алюмінієві колектора. Теплоносій в неполнометалліческіх колекторах безпосередньо контактує з алюмінієвими колекторами. При високому РН теплоносія, радіатори піддаються корозії. Розраховані на температурний режим 110 ° С - 135 ° С і робочий тиск 34 бар.

Деякі виробники виготовляють біметалічні радіатори шляхом сплаву алюмінію і міді. Колектора виконані з алюмінію, внутрішній змійовик з міді. Максимальний робочий тиск становить 40 бар. Характеризуються високою теплопродуктивністю і менш схильні до корозії.

Перевагами біметалевих радіаторів є:

- висока теплопрізводітельность;

- можливість використання будь-якого теплоносія (вода, антифриз);

- точна герметизація швів;

- простий монтаж;

- можливість установки термостатичного вентиля

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір біметалічних радіаторів від перевірених і надійних імпортних виробників Djoul, Alltermo, Demrad, Fondital. Всі представлені моделі радіаторів відповідають заявленим характеристикам і високій якості. Для підбору моделі радіатора і кількості секцій рекомендуємо звернутися до наших фахівців, де вам допоможуть з вибором, підбором і прорахунком кількості. Також, в нашому магазині завжди є в наявності все необхідне для монтажу і підключення радіаторів: перехідники, заглушки, різні крани і американки.