There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Чавунні радіатори опалення

Чавунні радіатори

 • Price
  грн - грн
 • Висота, мм
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Теплова потужність, кВт
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна виробник
  0
  0
 • Матеріал
  0

Радіаторне опалення будинку, одне з основних елементів створення тепла та комфорту в будинку.  Чавунні радіатори, як зразок якості і міцності на довгі роки залишаться запорукою комфорту і тепла будинку або квартири.  Затребуваність чавунних радіаторів обумовлена їх довговічністю і високим рівнем надійності експлуатації.  Чудовий варіант для установки як в автономну систему опалення будинку, так і в централізовану систему опалення квартир.  Чавунні батареї мають досить велику масу, але при цьому високу теплоіннерційність, що згладжує різкі перепади температури в приміщенні.  

Конструктивно чавунні обладнання мають певні розбіжності: 

Секційні чавунні радіатори - конструктивно складаються з секцій, виготовляються з однорідного чавуну методом лиття.  Мають класичний дизайн, гладку поверхню, і високу теплопродуктивність.  Стійкі до механічних і хімічних пошкоджень, працюють з теплоносієм будь-якої жорсткості. Витримують часті перепади тиску в системі до 9 бар.  Максимально допустима температура нагріву теплоносія + 150°С.  Встановлюються в системах опалення автономного та централізованого типу. Вимагають періодичної зміни міжсекційних прокладок. Не вимагаю частого сервісного обслуговування (1 раз на пару років).  

Трубчасті чавунні радіатори - конструктивно складаються з двох основних колекторів (верхнього і нижнього) з'єднаних трубками певної кількості (форма у вигляді гармошки).  Конструкція повністю виготовляється з однорідного чавуну, без додаткових сумішей, матеріал стійкий до сольових відкладень, корозії і гідравлічних перепадів тиску.  Завдяки особливості лазерного зварювання, шви трубок міцні і майже непомітні, товщина стінок може досягати 1,5 мм, що дозволяє витримувати робочий тиск до 12 атм.  Чавунні радіатори трубчастого типу маю більш широкий асортимент, різні дизайнерські рішення і кольорову гамму, що дозволяє підібрати обладнання під будь-який дизайн приміщення.  

Із загальних характеристик чавунних радіаторів, важливо відзначити: 

високу теплоїнерційною - для чавунної батареї потрібно трохи більше часу для нагріву (в порівнянні з алюмінієвими або сталевими), але вони краще і довше зберігають та розподіляють тепло.

високий рівень стійкості до сольових відкладень, корозії і агресивних речовин - чавунний матеріал практично не сприйнятливий до лужної води з підвищеною кислотністю або вмістом дрібних частинок.  

високий рівень теплоакумуляцією - дозволить не турбуватися про температурні перепади теплоносія.  Чавунні батареї на довго зберігають тепло теплоносія.  

простота експлуатації - мають нижню і верхню підключення, низький рівень засмічень. Стійкість до гідравлічних ударів, що дозволяє встановлювати чавунні радіатори в системах опалення автономного та централізованого опалення. 

доступність і довговічність - по ціновій політиці чавунні батареї є досить доступні. Експлуатаційний період становить до 50 років, можливо і довше.  

У нашому інтернет магазині представлені чавунні радіатори імпортних виробників Viadrus (серія Kalor і Termo) і Demrad (серія Nostalgia Retro). Також ви знайдете широкий асортимент комплектуючих для правильної установки і підключення чавунних радіаторів.  У будь-якій незрозумілій ситуації з вибором і підбором устаткування, телефонуйте нам.