There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Рушникосушки водяні та електричні

Рушникосушки водяні

Модуль18_Рушникосушки

 • Price
  грн - грн
 • Manufacturers
  0
  0
  0
 • Теплова потужність, кВт
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Висота, мм
  0
  0
  0
  0
  0
 • Ширина, мм
  0
  0
  0
  0
  0

Рушникосушки являють собою різновид опалювального приладу, оскільки основна функція полягає саме в підтримку комфортної температури у ванній кімнаті, а вже в другу чергу — сушіння різних речей. Розрізняють: водяні рушникосушки і електричні рушникосушки, а також комбіновані. Перш ніж почати обирати рушникосушку необхідно визначитися, який саме з вище перерахованого вам підійде.

 Водяні рушникосушки — універсальні, вони використовуються у ванних кімнатах з будь-яким дизайном інтер'єру і видом опалення. Електричні рушникосушки рекомендується встановлювати у ванних кімнатах, де немає можливості встановити водяний або у разі, коли є централізоване опалення, але в міжсезоння є потреба в обігріві ванної кімнати. Електричні рушникосушки зручні тим, що в них встановлено ТЕН, який і є джерелом нагріву теплоносія. При цьому, деякі виробники обладнують рушникосушки спеціальними регуляторами включення/відключення або ж з функцією регулювання потужності. Який би вигляд рушникосушки ви не обрали слід також знати яка форма і розміри вам потрібні, скільки перемичок повинно бути.

Існує також окремий вид рушникосушок — дизайнерські рушникосушки, вони призначені тільки для обігріву ванної кімнати. Як правило, вони володіють незвичайною формою і дизайном, але основну функцію виконують добре. Ціна рушникосушки залежить від таких факторів: форма, розміри, кількість перемичок, дизайн, вид (водяний або електричний), країна виробник, спосіб установки. Як правило, вітчизняні виробники використовують високоякісну нержавіючу трубу діаметром 25 мм колір хром. Більшість позитивних відгуків зібрали рушникосушки вітчизняних виробників Ларіс і Маріо, у яких величезний вибір різних моделей: класичні драбинки, змійки, дизайнерські моделі і т. п. 

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати водяні, електричні рушникосушки від виробників Ларіс і Маріо з доставкою по Україні.