Тепла підлога

Водяна тепла підлога відмінний спосіб для додаткового або основного опалення як для однієї кімнати, так і для цілої квартири.

Такий вид підігріву підлоги нерідко називають трубним, так як, використовуються гнучкі труби із зшитого поліетилену, металопластикові або мідні. Труби для теплої підлоги підбираються індивідуально в залежності від способу їх укладання:

  • равлик;
  • змійка.

При монтажі труб застосовуються такі кріплення:

  • монтажна планка;
  • монтажна скоба;
  • монтажний дюбель.

Труби укладаються з кроком від 15 до 30 см, в залежності від необхідності, відстань від стіни не менше 15 см. Особливу увагу слід звернути на згини труби при виконанні монтажних робіт, недопускати перегинаннь і пошкоджень. Такий вид підлоги, як правило, укладається під стяжку не менше 30 мм, та не більше 50 мм. Під плитку, шар стяжки повинен становити від 30 до 50 мм, а під лінолеум або ламінат - до 30 мм.

На очищену і підготовлену поверхню, в послідовному порядку, пошарово укладаються: гідроізоляційний бар'єр, демпферна стрічка, утеплювач, фольга, труби, арматурна сітка, стяжка.

Далі, контур водяної підлоги підключається до колектора або колекторної групи.

Колекторна група - це набір елементів для підключення систем підлогового водяного опалення.

Елементи колекторної групи: два колектора, насос, група безпеки, двухходовий клапан, датчик температури, термоголовка, насосний клапан, модуль байпаса, витратомір, манометр, зливні крани, балансируючий клапан, сервоприводи, термостатичний змішувальний вузол.

Колекторну групу рекомендують встановлювати в спеціальній коллекторній шафі, яка забезпечує захист всіх елементів і при необхідності надає прямий доступ до них.

Далі, колекторна група підключається до газового, електро- або твердопаливного опалювального котла. Для забезпечення комфортного опалення і приготування гарячої води рекомендується купувати двоконтурні газові котли.

У метровому відрізку труби для теплої водяної підлоги з діаметром 16 мм поміщається 0,2011 літра води.

Інтернет-магазин «САННІТЕРМ» рекомендує купити: 

  • трубу для теплої підлоги Berke, Ekoplastik, FIV, Gross, HERZ, LION, RBM, Rehau;
  • насосно-змішувальний вузол: FIV, RBM, EMMETI;
  • колектор теплої підлоги: Aqua World, Bianchi, Emmeti, Gross, RBM, Caleffi, Herz;
  • внутрішню або зовнішню колекторну шафу: Djoul, в якій буде розміщений колектор і насосний вузол;
  • циркуляційний насос з базою 130 мм: Wilo, Wita, Grundfos, Omhi Aqua.

Тільки застосування якісних елементів для водяної підлоги можуть гарантувати довгий термін експлуатації! Оскільки термін служби водяної підлоги повинен становити не один десяток років. Більш того, пам'ятайте, що тепла водяна підлога укладається в бетонну стяжку, тому ремонт такої системи може дорого обійтися.

Наші менеджери допоможуть вам підібрати всі комплектуючі для водяної теплої підлоги, а також організують доставку в межах України.

Останні новини