Колектор для водяної теплої підлоги

Колектор теплої підлоги - це основний елемент в системі опалення підлоги, який здатний правильно розподіляти теплоносій, забезпечити комфорт і тепло, в будь-якому встановленому приміщенні. 

Гребінка для системи теплої підлоги являє собою обладнання в зібраному або розібраному вигляді, на певну кількість виходів через які відбувається розподіл теплоносія по двом або більше контурам системи опалення автономного типу.  

Перш ніж купити колектор для теплої підлоги, потрібно знати їх різновид.  За типом конструкції розподільні гребінки розрізняють: 

- колектор з двухходовим  клапаном - змішує гарячий теплоносій з холодною водою, запобігає підвищення тиску і перегріву системи теплої підлоги.  Має невелику пропускну здатність, плавно і стабільно регулює температуру теплоносія.  Управляється вручну.  Двоходова розподільна гребінка використовується в системі теплої підлоги на площу не більше 200м2.

- колектор з триходовим змішувальним клапаном - змішує гарячий теплоносій з холодною водою, регулює температурний режим системи і запобігає стрибкам тиску.  Може комплектуватися сервоприводом і управлятися контролером або термостатом.  Триходова змішуюча гребінка використовується для великих систем опалення підлоги.  

За типом змішування теплоносія, колектори розрізняють: 

- паралельний - характеризується нерівномірною подачею теплоносія із значною витратою теплової енергії.  Основна і зворотна лінії подачі теплоносія розділені.  Регулюється триходовим клапаном.  

- комбінований - характеризується можливістю використання двох типів, паралельного і послідовного, в міру затребуваності.  

- послідовний - характеризується найбільшою продуктивністю, теплоносій надходить від насоса, через колектор і прямо до споживача.  

При виборі колектора для теплої підлоги, важливо звертати увагу на деякі критерії вибору:

- кількість виходів в колекторі - від кількості виходів в гребінці залежить можлива кількість підключення контурів опалення під підлогою.  На 1 вихід в колекторі передбачається 1 контур теплої підлоги.  

- матеріал корпусу - від якості матеріалу залежить тривалість роботи колектора.  Так, як колектор працює з гарячою водою, бажано купувати з нержавіючої сталі.  

- блок автоматики - уточніть, чи є в комплекті сервопривід, що відповідає за відкриття і закриття вентилів і керується термостатами і регуляторами температури.  Якщо в комплекті колектора не передбачено наявності автоматичного блоку управління, тоді його варто докупити і встановити.  

В асортименті нашого інтернет магазину представлений широкий вибір колекторів для теплої підлоги, в повністю зібраному варіанті і розібраному, на будь-яку кількість виходів від відомих і зарекомендованих виробників: Aqua World, Bianchi, Emmeti, Gross.  Також в нашому магазині завжди є в наявності все необхідне для монтажу системи теплої підлоги: труби, колектора, насосна група, колекторні шафи, термостати і регулятори.