There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Ізоляція для труб Climaflex, K-flex, Sanflex, SanPol, Tubex

Ізоляція для труб із вспіненого поліуретану

 • Price
  грн - грн
 • Manufacturers
  0
  0
 • Країна виробник
  0
  0
 • Діаметр, мм
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Товщина стінки, мм
  0
  0
  0
  0

Ізоляція для труб служить прекрасним тепло- і шумоізолятором в системах водопостачання, опалення, кондиціонування, каналізації і холодильних установках. Трубна ізоляція виготовлена з гладкого дрібнозернистого спіненого поліетилену сірого кольору або зі спіненого каучуку чорного кольору, а також для термоізоляції при високих температурах, використовують утеплювач з базальтових волокон. 

На вигляд - це м'яка порожниста 2-х метрова трубка з поздовжнім технологічним надрізом для зручності монтажу. Діаметр ізоляції підбирають під діаметр труби, наприклад якщо труба ø16, то ізоляцію потрібно також застосовувати ø16. Застосування ізоляції більшого діаметру ніж труба, може відобразитись на ітраті теплоізоляційного ефекту.

Ізолятор труб зі спіненого поліетилену - найчастіше, використовують як утеплювач в системах опалення, гарячого та холодного водопостачання, а також в системах кондиціонування і холодильних установках. Утеплювач поліетиленовий практично водонепроникний і шумопоглинаючий, експлуатаційна температура від -80 °С до +95 °С, практично не схильний до гниття. У каналізаційних системах поліетиленовий ізолятор використовують в якості шумоізолятора.

Деякі виробники додатково покривають трубну ізоляцію зі спіненого поліетилену неекструдірованною поліетиленовою плівкою. Це збільшує механічний захист, і служить додатковим гідробарьером, колір покриття може бути різним. Наприклад, виробник ізоляції Tubex використовує червоний колір плівки для позначення даного типу трубної теплоізоляції.

Утеплювач для труб зі спіненого синтетичного каучуку - застосовується в системах ізоляції трубопроводу при підвищеній вологості або вогненебезпечності. Температура експлуатації від -200 до +105 °С, каучуковий утеплювач стійкий до водного і хімічного впливу, не схильний до впливу цвілі і мікроорганізмів. Утеплювач з спіненого каучуку не підтримує горіння, тому його рекомендують використовувати в умовах підвищеної вогненебезпечності. Експлуатаційний період такого виду утеплювача до 25 років, так як він майже не схильний до теплового старіння.

Теплоізоляція на основі базальтових волокон використовується при необхідності утеплити високотемпературні системи водопроводів. Експлуатаційний діапазон робочих температур від -269 до 900 °С. За своєю структурою це жорсткосформованний циліндр з базальтових волокон з товщиною стінки від 30 до 100 мм, зверху покритий алюмінієвою фольгою.

Використовуючи теплоізоляцію в системах опалення, водопостачання, кондиціонування, Ви виключаєте можливість появи конденсату, плісняви на трубопроводах, а також забезпечуєте кращу теплозбереженість теплоносія.

В інтернет-магазині sunnytherm.com.ua, Ви можете підібрати тепло-, шумо-, холодоізоцяцію для систем опалення, водопостачання, вентиляції, кондиціонування і каналізації різних діаметрів і товщини:

Діаметри теплоізоляції для труб, ø: 6, 10, 12, 15, 18, 19, 22, 28, 35, 42, 48, 54, 57, 60, 63, 64, 76, 89, 102, 108, 133, 159 , 219, 273;

Товщина стінки теплоізоляції, мм: 4, 6, 8. 9, 10, 13, 15, 18, 19, 20, 22, 25, 28, 35, 60.

У нашому магазині представлені товари тільки перевірених брендів, таких як: Climaflex, K-flex, Sanflex, SanPol, Tubex.

Телефонуйте (068) 85-85-176 і наші менеджери проконсультують Вас!