There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Труби для гарячого і холодного водопостачання

Труби для опалення і водопостачання

Фильтр3_Труба

 • Price
  грн - грн
 • Manufacturers
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Діаметр, мм
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
 • Країна виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Поліпропіленові труби - сучасне рішення для монтажу в системах опалення, гарячого або холодного водопостачання, кондиціонування, систем вентиляції локального або промислового типу. На сьогоднішній день, це чудова альтернатива трубам з металу. Вони не бояться високих температур, тиску, корозії, опадів і агресивних хімічних речовин. Все частіше комунальні підприємства або звичайні господарі приватних будинків, квартир замінюють застарілі труби на поліпропіленові.

Виготовляються з екологічно нешкідливого і твердого полімерного матеріалу, стійкого до механічних і природним пошкоджень, багаторазових вигинів і стирання.

За класифікацією розрізняють:

- Поліпропіленові труби армовані алюмінієвою фольгою - складаються з 3х шарів. Внутрішня і зовнішня частини полімерні, між ними - алюміній. Такий склад труби дозволяє застосовувати її в системах опалення, кондиціонування або гарячого водопостачання для житлових будинків або підприємств. Армовані алюмінієм труби витримують високу температуру до 110 ° С, і максимальний тиск PN 25, з мінімальним температурним розширенням.

- Поліпропіленові труби армовані скловолокном - тришарові, всередині зі скловолокном, часто з додаванням барвника з метою візуальної відмінності. Застосовуються в системах опалення, ГВП, охолодження. Витримують температуру 90 ° С, максимальний тиск PN 25. Мають товсті стінки і мінімальне температурне розширення.

- Поліпропіленові труби не армовані, класичні - найпростіший варіант для трубопроводів, з максимально допустимою температурою 70 ° С і тиском PN 20. Підходять тільки для побутових систем.

- Поліпропіленові труби композитні - даний різновид армовано перфорованою алюмінієвою фольгою. Композитні труби поставляються вже в зачисному вигляді, не вимагають додаткових дій по зачистці верхнього шару. Переносять максимально високу температуру 110 ° С і тиск PN25.

При виборі поліпропіленової труби важливим критерієм є максимально допустимий тиск PN в системі, що може перенести труба:

- PN 10 - 10 атм - тонкі стінки, витримують температуру + 45 ° С. Використовуються в системі холодного водопостачання та теплої підлоги.

- PN 20 - 20 атм - витримує температуру + 90 ° С, використовується в опаленні і гарячому водопостачанні.

- PN 25 - 25 атм - армовані алюмінієвою фольгою, витримують температуру + 110 ° С, підходять для систем централізованого опалення та водопостачання.

(PN - позначення максимального тиску труби)

За типом з'єднання, поліпропіленові труби діляться на:

- зачисні - при монтуванні потрібно зняти верхній шар пластику і алюмінію, для рівномірного зварювання труби. Знімати шар можна спеціальним інструментом або простим ножем.

- незачисні - не вимагають зачистки верхнього шару, для рівномірного зпаювання.

У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент вибору поліпропіленових труб, різних діаметрів та виробників. Також є все необхідне для їх установки: крани, фітинги.

На сайті також доступні металопластикові труби від таких виробників: Rehau, FIV, Herz, RBM. Всі виробники надають продукцію відмінної якості, що пройшла довгий процес стандартизації, який підтверджує екологічність і безпеку для людини. Такі труби можна монтувати в питні водопроводи, вони не впливають на смакові та інші властивості води.

Труби з металопластику призначені для експлуатації в опаленні, де теплоносієм є вода, в гарячому і холодному водопостачанні.

Переваги металопластикових труб:

- не підлягають корозійним руйнуванням, наскрізній корозії;

- можна монтувати в різних погодних умовах;

- висока шумоізоляція, при якій звуки від циркуляції рідини поглинаються стінками;

- ударостійкість;

- простота установки, без пайки і зварювання, за допомогою насувних елементів;

- гнучкий матеріал виключає внутрішні і зовнішні пошкодження;

- вогнетривкість.

У каталозі «СанніТерм» в наявності також труби зі сталі - від європейського лідера з виробництва інсталяцій KAN. Всі вони зроблені з низьковуглецевого металу (матеріал RSt 34-2), з гальванічним способом зовнішньої оцинковки і хромуванням. Переваги:

- матеріали відмінної якості, що пройшли кілька процесів технологічної обробки;

- відповідність сучасним еко-стандартам;

- простий і швидкий монтаж обтискним методом - прес-кліщі; не вимагає тривалих часових витрат, зварювальних інструментів, паяльників;

- працюють при температурах -35 ... + 135 ℃;

- здатні нормально служити при тиску до 16 бар;

- вся система із сталевих труб має очевидну зовнішню привабливість.

Мідні труби, популярні в Європі, мають ряд переваг і також займають гідне місце серед товарів магазину. Вони призначені для водопостачання, опалювальних комунікацій.

Труби Wieland SANCO можуть поставлятися в бухтах або твердих відрізках. Всі вони зроблені з чистої мідної сировини, за запатентованою технологією. Німецький виробник використовував 99% міді. Це гарантує довгий період експлуатації і підвищену міцність. Для стикування необхідні відповідні мідні фітинги.

Незважаючи на те, що мідь вважається м'яким металом, вона володіє такими характеристиками:

- не підлягає «старінню»;

- не вступає в реакції з газами, «агресивними» рідинами;

- на поверхні не утворюються відкладення;

- не схильна до лінійного розширення;

- може переносити великий тиск, не деформуючись;

- виконує свої функції при підвищених і знижених температурах, навіть при циклах заморозки-розморозки.

Детальніше про те, чому варто зупинити свій вибір на системах з міді - читайте тут.

Використовуються в кондиціонуванні. Зокрема, мідні трубки для кондиціонерів від Hetcool застосовують в зовнішньому і внутрішньому блоках охолоджувальних систем. Для зовнішнього необхідний більший діаметр, оскільки туди надходить під тиском фреон. У внутрішньому - менший, для циркуляції рідкого холодоагенту. Мідний матеріал не взаємодіє з хладонами і фреонами.