There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Труби для гарячого і холодного водопостачання

Труби для опалення і водопостачання

Фильтр3_Труба

 • Price
  грн - грн
 • Manufacturers
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Діаметр, мм
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0

Поліпропіленові труби - сучасне рішення для монтажу систем опалення, гарячого або холодного водопостачання, кондиціонування, систем вентиляції або систем промислового типу.  На сьогоднішній день, поліпропіленові труби чудова альтернатива трубам з металу, вони не бояться високих температур, тиску, корозії, осадів та агресивних хімічних речовин.  Все частіше комунальні підприємства або звичайні господарі приватних будинків, квартир замінюють існуючі сталеві труби на поліпропіленові.  

Поліпропіленові труби виготовляють з екологічно чистого і твердого полімерного матеріалу, стійкого до механічних і природним пошкоджень, багаторазовим вигинів і стиранням.  

За класифікацією розрізняють: 

- поліпропіленові труби армовані алюмінієвою фольгою - виготовляються з поліпропілену, складаються з 3-х шарів, внутрішній і зовнішній шар поліпропіленові, шар між ними з алюмінію.  Такий склад труби дозволяє застосовувати її в системах опалення, кондиціонування або гарячого водопостачання для житлових будинків або підприємств.  Армовані алюмінієм труби витримують високу температуру до 110°С, і максимальний тиск PN 25, з мінімальним температурним розширенням.  

- поліпропіленові труби армуванні скловолокном - виготовляються з поліпропілену, складаються з 3-х шарів, внутрішній і зовнішній шар поліпропіленові, шар між ними зі скловолокна, часто з додаванням барвника з метою візуальної відмінності.  Застосовується в системах опалення, ГВП, охолодження.  Витримують температуру 90°С, максимальний тиск PN 25. Має товсті стінки і мінімальне температурне розширення.

- поліпропіленові труби не армовані, класичні - найпростіший варіант поліпропіленових труб, використовуються в системах опалення, водопостачання, з максимально допустимою температурою 70°С і тиском PN 20. Підходить тільки для побутових систем.  

- поліпропіленові труби композитні - це різновид труби, виготовлені ​​з поліпропілену і армована перфорованою алюмінієвою фольгою.  Композитні труби поставляються вже в зачисні вигляді, не вимагають додаткових дій по зачистці верхнього шару.  Витримують максимально високу температуру 110°С і тиск PN25.  

При виборі поліпропіленової труби важливим критерієм є максимально допустимий тиск PN в системі, яке може витримати труба: 

- PN 10 - 10 атм - тонкі стінки, витримують температуру + 45°С.  Використовуються в системі холодного водопостачання та теплої підлоги.  

- PN 20 - 20 атм - витримує температуру + 90°С, використовується в опаленні і гарячому водопостачанні.  

- PN 25 - 25 атм - армовані алюмінієвою фольгою, витримують температуру + 110°С, підходять для систем централізованого опалення та водопостачання.  (PN - позначення максимального тиску труби) 

За типом монтажу, поліпропіленові труби розрізняють: 

- зачисні поліпропіленові труби - при виконанні монтажу потрібно зняти верхній шар пластику та алюмінію, для рівномірного зварювання труби.  Знімати шар можна спеціальним інструментом або простим ножем.  

- не зачисні поліпропіленові труби - при виконанні монтажу не вимагає зачистки верхнього шару, для рівномірного споювання.  

У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент вибору поліпропіленових труб, різних діаметрів та виробників.  Також є все необхідне для їх монтажу: крани, фітинги.