Водонагрівачі

  • Бойлери - обладнання для безперервного нагріву води в системі опалення і водопостачання. Як джерело роботи, бойлер використовує електрику, тверде, рідке, газове паливо або теплоносій із зовнішнього джерела енергії. Коли питання стосується перебоїв гарячої води в багатоквартирних будинках в літню пору, через ремонт або профілактики тепломереж, бойлер в такому випадку просто незамінна річ для повного комфорту в будинку. При покупці водонагрівача, кожен покупець стикається з різноманітним асортиментом, що призводить до проблеми правильного вибору. Тому, варто знати, що бойлери діляться за принципом роботи на 3 типи:
  • Проточні водонагрівачі - це високопродуктивне компактне обладнання, здатне моментально нагріти воду в необмеженій кількості, за умови відкриття тільки одного крана. Принцип роботи: при відкритті крана, холодна вода надходить в обладнання, де за допомогою вбудованого Тена миттєво нагрівається до 60 ° С (за умови мінімальної продуктивності). Вбудований ТЕН має високу потужність нагріву від 3 до 27 кВт, і сприяє моментальному нагрівання рідини. Таке обладнання справляється зі своїм завданням на відмінно тільки за умови використання однієї точки водорозбору. У випадки експлуатації двох точок водорозбору, обладнання не зможе прогріти воду до комфортної температури використання. Проточний бойлер не потребує частого технічного обслуговування, достатньо один рази на кілька років. Рекомендовано встановлювати в будинках, квартирах, кафе, установах де виникають проблеми короткочасної відсутності гарячої води. Працюють від електромережі під трифазною напругою 380 В.
  • Накопичувальні водонагрівачі - представляють собою бак, в якому нагрівається вода. Накопичувальні водонагрівачі мають круглу або циліндричну формую, рідше прямокутну, великі розміри і вага, використовуються в будинках, що мають автономну систему опалення. Залежно від виробника, випускають баки об'ємом від 10 до 150 літрів, для використання в будинку або квартирі з невеликою кількістю мешканців. Також, об'ємом на 500 літрів, для використання в будинку де кількість проживаючих більше 5-ти осіб. Усередині бака, встановлений ТЕН нагріває воду до 85°С (максимальна температура). Бак повністю теплоізольований, що допомагає збережуть воду теплою протягом 2-7 годин (в режимі акумуляції). У випадки зниження температури води, бак автоматично включається на підігрів. Деякі виробники додатково оснащую функціями прискореного нагріву, ручний або автоматизованою системою управління. Накопичувальний водонагрівач працює від електромережі під напругою 220 В, незважаючи на низьку енергопотребляемость, обладнання залишається високопродуктивним. Водонагрівач накопичувального типу здатний чудово працювати на дві і більше точки водорозбору.
  • Комбіновані водонагрівачі - універсальне, водогрійне обладнання, в якому поєднали всі кращі характеристики проточних і накопичувальних пристроїв. Мають бак для накопичення і нагрівання води, також змійовик для нагріву води безпосередньо в трубі. Працюють в двох режимах.

У нашому інтернет магазині ви зіткнетеся з великим асорті ментом вибору від передових виробників бойлерів. За допомогою описаних характеристик, ви зможете підібрати потрібний вам обладнання. У разі сумнівів або зіткнення з проблемою вибору, радимо звернутися до наших фахівців відділу продажів, які готові відповісти на всі ваші запитання і підібрати потрібне вам обладнання. Також, в нашому інтернет-магазині ви можете придбати газові колонки, електричні проточні водонагрівачі, для забезпечення максимально швидкого нагріву води.