There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Бойлери, водонагрівачі з доставкою по Україні

Водонагрівачі, бойлери 5-150 л

Фільтр_Бойлер

 • Price
  грн - грн
 • Manufacturers
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об'єм, л
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Споживана потужність, кВт
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип ТЕНу
  0
  0
 • Тип встановлення
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
Бойлер (водонагрівач) - це накопичувальний бак, в якому, за допомогою одного або декількох ТЕНів нагрівається вода. Також, для нагріву води в бойлері можуть бути використані непрямі джерела нагріву: діюча система опалення, сонячний колектор, тепловий насос. Для більшої зручності і компактності, виробники бойлерів виготовляють їх різної форми: квадратний, круглий, плаский, тонкий. Зовнішній діаметр бойлера, як і висота залежать від обсягу бака для розігріву води.

Перш, ніж купити бойлер в Вінниці (області) або з доставкою в інші регіони України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Полтава, Івано-Франківськ, Львів, Запоріжжя, Луцьк та ін.)
Рекомендуємо дізнатися кілька цікавих фактів.

Конструкція водонагрівача:
1. Внутрішній бак.
2. Утеплювач.
3. Зовнішній кожух.
4. Нагрівальні елементи.
5. Магнієвий анод.
6. Трубка подачі холодної води.
7. Трубка відбору гарячої води.
8. Термометр.
9. Регульований термостат.

Внутрішній бак - це ємність, яка безпосередньо торкається води і виготовлена із нержавіючої сталі або зі сталі, покритої спеціальним захисним шаром від корозії. Залежно від виробника бак може мати різну товщину від 1,75 мм до 3 мм, і різний захисний шар: титановий, склокерамічний, емальований, стеклофарфоровий. Деякі заводи-виробники можуть використовувати кілька видів захисних шарів, таким чином продовжуючи термін експлуатації бойлера.

Утеплювач - це теплоізоляційний матеріал, який використовують для більш тривалого збереження нагрітої води в баку. У бойлерах, де використовується якісний утеплювач, тепловіддача становить близько 1 - 2 °С в годину, таким чином можна значно заощадити на електроенергії. Теплоізолятор виготовляють з пінополіуретану або з поролону товщиною від 10 мм.

Зовнішній кожух - це емальований сталевий корпус, який служить в якості захисту від механічних пошкоджень бака, теплоізоляції, автоматики. Також надає естетичний вигляд водонагрівачу, може бути пофарбований в будь-який колір, в основному це білий.

Нагрівальні елементи - це елементи за допомогою яких нагрівається вода в бойлері. До них відноситься: сухий або мокрий ТЕН, трубчастий змійовик або інший теплообмінник для непрямого нагріву води. ТЕНи можуть бути двох типів: сухий і мокрий.
 • До сухих (закритих) ТЕНів відносяться, ті у яких нагрівальні елементи поміщені в спеціальні колби, що захищають їх від прямого контакту з водою. Сухі ТЕНи служать довше ніж мокрі, їх легше замінювати, в разі передчасного виходу з ладу. Ціни на водонагрівачі з сухим ТЕНом вище, ніж на бойлери з мокрим нагрівальним елементом.
 • До мокрих (відкритих) відносяться ТЕНи, які безпосередньо касаються води, вони схильні до утворення на них накипу і більш швидкого руйнування.
 • До непрямих нагрівальних елементів відносяться теплообмінники, які нагрівають воду за допомогою іншого джерела нагріву, вони можуть мати різну конструкцію і виготовлятися з різних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, мідь і ін.

Магнієвий анод - це елемент, призначений для захисту бака і ТЕНів від утворення корозії і накипу. Магнієвий анод виготовлений з магнієвого сплаву, усередині якого розміщено сталевий стержень з нарізним кріпленням. Під впливом кисню і солей у воді магнієвий анод руйнується і його слід періодично замінювати на новий, приблизно, раз в 12-18 місяців.

Трубка подачі холодної води - це трубка невеликого діаметра через яку поддається холодна вода з системи водопостачання в водонагрівач. Подача води під напором здійснюється в верхню частину бака, і поступово нагрівається.

Трубка відбору гарячої води - це трубка через яку відбувається відбір з бойлера нагрітої води. Відбір води відбувається в нижній частині бака.

Термометр - це механічний або електронний прилад, який показує температуру води в бойлері. Найчастіше, побутові водонагрівачі комплектуються механічним термометром. Електронними термометрами комплектують водонагрівачі преміум класу.
Регульований термостат - це електричний прилад, який контролює роботу ТЕНів, регулюючи температуру нагрівання води в бойлері. Одна з його основних задач не дати водонагрівачу перегрітися. Після включення бойлера і вибору потрібної температури нагріву води, включається термостат. Рекомендована температура 65 °С.

Водонагрівач може використовуватися в якості основного або додаткового джерела приготування гарячої води. Щоденна потреба в гарячій воді робить бойлер незамінним під час відключення централізованої подачі гарячої води в літній час.
Воду в бойлері рекомендовано нагрівати до температури 55-65 °С, це значно збільшить термін експлуатації ТЕНа, а також заощадить електроенергію.

Не забувайте проводити технічне обслуговування, чистку бойлера і заміну магнієвого анода, це також може продовжити термін експлуатації вашого водонагрівача.
В інтернет-магазині «СанніТерм» ви можете купити бойлер з сухим або мокрим ТЕНом різного об'єму: 5, 10, 30, 50, 80, 100, 120, 150 літрів і різної форми: круглий, плоский, квадратний. Також є в наявності бойлери комбінованого типу з двома джерелами нагріву води: ТЕН і непрямий теплообмінник.
Консультація та підбір бойлера необхідного обсягу і типу можлива по телефону: (068) 85-85-176 або (099) 08-82-540.

Останні новини

Як правильно підключити газову колонку />

Як правильно підключити газову колонку

Установка газової колонки ...

Як не треба підключати бойлер. Найпоширеніші помилки />
5 переваг мідної системи опалення />

5 переваг мідної системи опалення

Вибір відповідного матеріа...