Газові проточні водонагрівачі

Фільтр 8_газові колонки

 • Price
  грн -грн
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
 • Теплова потужність, кВт
  0
  0
  0
  0
  0
 • Продуктивність, л/хв
  0
  0
  0
  0
 • Тип розпалу
  0
 • Країна виробник
  0
  0
  0
  0

Газові колонки - це обладнання, призначене для нагрівання води в господарських, побутових або технічних цілях. Як джерело роботи використовує природний або скраплений газ. У порівнянні з бойлерами, газові колонки малогабаритні, прості в монтажі, зручнішi в експлуатації і не поступаються в продуктивності. На сьогоднішній день кожен виробник створює максимально ефективне і продуктивне обладнання, з надійною і безперебійною роботою.

Газові водонагрівачі за принципом роботи умовно діляться на 2 типи:

- Проточні газові колонки - мають компактні розміри, невеликий газовий пальник і високу продуктивність. Рекомендовано встановлювати в квартирах оснащених природною вентиляцією. Працюють за принципом моментального нагріву води, для однієї точки водорозбору. У разі включення другої точки водорозбору, не зможе прогріти воду до комфортної температури використання.

- Накопичувальні газові колонки - мають великі розміри і бак об'ємом від 15 до 500 літрів. Працює за принципом накопичення і нагрівання води в баку до 85. Завдяки теплоізоляції бака, температура води тримається 2-3 години. Вони більш ефективні, але також і не зовсім зручні в монтажі, через свої розміри. Найчастіше накопичувальні газові колонки використовують у великих приватних будинках або заміських, де використовують дві або більше точок водорозбору.

При покупці газової колонки, покупець часто стикається з великим асортиментом вибору, від найдешевших до найдорожчих. В такому випадку, для спрощення завдання вибору, радимо звертати увагу на окремі критерії відбору:

- Потужність колонки - важливий параметр в характеристиці газової колонки, від якого залежить обсяг нагріву води за певний час. За потужністю колонки бувають: малопотужні 17-19 кВт, середньої потужності 22-24кВт, високої потужності 28-31кВт. Колонки малої і середньої потужності здатні працювати на один водорозбор і володіють невеликою продуктивністю. Високопотужні колонки здатні працювати на дві або більше точок водорозбору.

- Спосіб розпалювання - автоматичний або п'єзорозпал. Автоматичний спосіб є більш надійним, де іскра подається за допомогою батарейок, а гніт запалюється при споживанні води. П'єзорозпал більш поширений спосіб, але не зовсім зручний. Іскра подається шляхом натискання спеціальної кнопки, а гніт горить постійно, споживаючи газ до моменту виключення.

- Тип пальника - постійної потужності (ручне регулювання) або модулюючо потужності (підлаштовується під натиск)

- Безпека - який рівень безпеки має колонка, і чи може вона автоматично блокуватися у випадку потухання полум'я, відсутності полум'я, виникнення зворотної тяги.

- Відведення продуктів згоряння - димохідна колонка або турбірована.

У нашому інтернет магазині ви зіткнетеся з великим асортиментом вибору від передових виробників газових колонок, а також накопичувальних водонагрівачів - бойлерів. За допомогою описаних характеристик, ви зможете підібрати потрібний вам обладнання. У разі сумнівів або зіткнення з проблемою вибору, радимо звернутися до наших фахівців відділу продажів, які готові відповісти на всі ваші запитання і підібрати потрібне вам обладнання.