25_крани

 • Price
  грн -грн
 • Manufacturers
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Діаметр, дюйм
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Діаметр, мм
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип підключення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна виробник
  0
  0
  0

Кульові крани - це вид запірної арматури на чверть обороту (90°), які широко використовуються в системах опалення, водо- і газопоптачання.

Слід зазначити, що кульовий клапан повинен працювати тільки в двох положеннях: закритий і відкритий, це забезпечить довгий час експлуатації запірної арматури.

Радіаторний кран має іншу будову, а значить і інші функціональні можливості.

Але всі ці клапани мають загальні позначення характеристик:

DN - Номінальний діаметр в мм (15, 20, 25, 32, 40, 50 і т.д.) або дюймах (½, ¾, 1, 1 ½, 2, і т.д).

PN - Номінальний тиск в бар в залежності від діаметра і конструкції від 15 до 40 Бар для використання в побутових цілях. Для промислової арматури тиск води в системі може бути значно більше.

Для клапанів опалення і гарячого водопостачання тиск води починається з 20 Бар, для холодної з 10 Бар. Крани також мають діапазон робочих температур від -30 °С до + 150 °С (вода від 0 °С до 110 °С)

Всі побутові кульові і радіаторні клапани мають схожий зовнішній вигляд, тому слід звертати увагу на їх пряме призначення.

Для зручності монтажу клапани і фітінг до них випускаються різних форм (кутовий, потрійний, прохідний), способів підключення (бічне, нижнє, верхнє) і з різним різьбовим (внутрішня і зовнішня різьба) і паєчним з'єднанням.

Кульовий кран для опалення, гарячого та холодного водопостачання має загальні технічні характеристики, але можуть доукомплектовуватись фітінгом спеціального призначення. Запірна арматура виготовляється і маркується відповідно до європейських стандартів:

 • латунь DIN EN 12164, DIN EN 12165 і DIN EN 1982, і кільця ущільнювачів з високоякісного тефлону PTFE і NBR.
 • поліпропілен ISO 9001: 2009

Крани можуть бути забезпечені різним типом ручки і кольором. Колір служить для правильного визначення до якої системи запірної арматури відноситься конкретний кран.

Прийняті норми використання кольору:

 • червоний - для гарячого водоп°Стачання;
 • синій - для холодного водоп°Стачання;
 • жовтий - для газу;
 • зелений, білий - для опалення.

Ручка у формі важеля, зручна але при закритті виходить за межі крана і може заважати, а ось ручка-метелик, практично не виходить за межі і зручна у використанні при обмеженому доступі.

Кульові клапани найчастіше використовуються в системах опалення для обмеження доступу теплон°Сія до елементів теплосистеми, також їх можна зустріти і в квартирних будинках при розводці систем водопостачання.

Газовий кран зовні схожий на водний, але не слід їх взаємозамінювати!

Стандарт якості для корпуса з латуні EN 1265. Ущільнююче тефлонове кільце для кулі шпинделя типу O-Ring.

Сам виріб виготовляється згідно европейському стандарту DIN-DVGW G260 і має стійкість до температури 650 °С. Діапазон робочої температури від -20 до + 60 °С.

Радіаторний кран служить для обмеження теплоносія до елементів тепловіддачі (радіатори), а також механічного регулювання температури, стравлювання повітря. Робочий тиск до 10 Бар, діапазон температур від 0 до + 110 °С.

Термостатичний регулятор з термоголовкою змінює кількість води, що подається на радіатор, таким чином регулюється температура. Для відведення повітря використовують кран Маєвського, він розташований під ручкою термоголовки або окремо. Також можуть встановлюватися зливні крани, які служать для зливу води з радіатора або опалювальної системи.

Радіаторні крани, які служать тільки для обмеження доступу до теплоносія комплектуються запірним елементом під шестигранний ключ.

Термоклапан може також комплектуватися термодатчиком зануреного або непрямого призначення.

Інтернет-магазин sunnytherm.com.ua пропонує широкий асортимент кранів, фітингів та іншої водо- і газозапірної арматури виключно від сертифікованих виробників, таких як: Aqua World, Berke, FIV, Giacomini, RBM, Tiemme, Herz.

Використання якісної запірної арматури забезпечить комфорт і затишок у Ваших оселях!