Фільтр21_Механічні фільтри

 • Price
  грн -грн
 • Manufacturers
  0
  0
  0
  0
  0
 • Діаметр, дюйм
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна виробник
  0
  0
  0

Механічний фільтр (магістральний) - це пристрій, здатний переробляти і очищати забруднену воду в системі водопроводу, покращувати смакові якості води, пом'якшувати фізичний вплив води на організм, забезпечувати справність сантехніки і устаткування.

Розрізняють такі види механічних фільтрів (грубої очистки):

- Сітчасті - в основі конструкції є сітка, яка здатна очищати воду від твердих частинок (піску, мулу, глини), використовуються в системах холодного водопостачання, в трубопроводах перед лічильниками, насосами, на лінії подачі води в котел, бойлер.

- Картриджні - в основі конструкції є картриджі, які в свою чергу діляться по етапах очистки: тонкий, грубий, багатофункціональний. Використовується в побутових системах водопостачання з великим розбором холодної води.

- Магнітні - в основі конструкції мають магнітну сітку, здатні очищати воду від металевих частинок. Встановлюються як додатковий захист до конденсаційного обладнання (котли).

Для максимально ефективної роботи фільтра грубої очистки, важливо правильно підібрати пристрій під середу очищення. При підборі потрібно враховувати такі критерії як:

- Матеріал виготовлення - латунь або міцний пластик, в залежності від середовища використання.

- Пропускна здатність - обсяг води який може очистити фільтр за годину роботи.

- Розмір твердих домішок - на який розмір домішок розрахований фільтр.

- Розмір магістралі - важливий критерій при підборі розміру і типу фільтра.

Основою роботи фільтра виступає затримка твердих частинок, які знаходяться у воді, тому з часом сам фільтруючий елемент підлягає очищенню або повної заміни. Якщо механічний фільтр не оснащений функцією автоматичного промивання, тоді це варто зробити вручну. В обслуговуванні механічний фільтр простий, попередньо перекривши воду в магістралі, відкрутити колбу, дістати фільтруючий елемент і промити його під водою.

В асортименті нашого магазину, представлений широкий вибір механічних фільтрів від лідируючих виробників. Для спрощення завдання вибору або підбору механічного фільтра, радимо звернутися до наших фахівців відділу продажів, де вам допоможуть з вибором в залежності від ваших вимог.