Фільтр10-зворотній клапан

 • Price
  грн -грн
 • Manufacturers
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Діаметр, дюйм
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна виробник
  0
  0
  0
 • Тип монтажу
  0
  0
  0
 • Робочий тиск, бар
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0

Зворотний клапан - це різновид запірно-регулюючої арматури, призначений, щоб запобігти утворенню зворотного потоку робочого середовища. Рух потоку строго в одному напрямку дає гарантію надійної роботи трубопроводу. Зворотний клапан відповідає за односторонній напрямок потоку, він автоматично пропускає воду і відсікає аварійну ділянку від зворотного потоку. Клапан регулює тиск в системі трубопроводів, запобігає витоку в робочому середовищі, зупинку або поломку обладнання.

У більшості випадків, зворотний клапан встановлюють в системах подачі води, в насосах або насосних станціях, для запобігання зворотного повернення води в свердловину. Для того щоб клапан максимально ефективно виконував свої функції, важливо правильно підібрати і встановити потрібну модель, для цього слід враховувати такі характеристики:

- номінальний діаметр прохідного отвору;

- номінальне і максимальне надмірний тиск;

- матеріал виготовлення зворотного клапана (латунь, чавун, нержавіюча сталь, легована сталь, титан)

- матеріал виготовлення затвора (метал або пластик);

На ринку збуту існує широкий асортимент лічильників води для опалення і не тільки, які поділяють за типом підключення:

- муфтовий зворотний клапан - з внутрішнім різьбленням і діаметром від Ду 10 до Ду 100. Мають невелику вагу, будівельну довжину, низьку ціну;

- міжфланцьовий зворотний клапан - встановлюються між фланцями, які стягнуті шпильками і гайками. Випускаються в діаметрі від Ду15 до Ду 1000. Мають невелику вагу, будівельну довжину, низьку ціну. Простий в заміні і обслуговуванні.

- фланцеве зворотний клапан - приєднується безпосередньо до зворотного фланця. Випускається в діаметрі від Ду 15 до Ду 1000. Має велику вагу, габарити і може використовуватися в середовищі з будь-яким тиском. Простий в монтажі та обслуговуванні.

- Зворотний клапан під приварення - з кінцями, розрахованими під приварення. Випускаються в діаметрі від Ду 10 до Ду 1000. Має повну і надійну герметичність з'єднання, невелика вага і монтажну довжину, в порівнянні з фланцевим. За часту застосовуються в системах енергетики, де працюють з тиском до 400 атм і температурою до 585С °.

В асортименті нашого інтернет магазину є всі моделі лічильників води з різними технічними характеристиками і описами. У разі виникнення проблем з підбором, радимо звернутися до наших фахівців відділу продажів, де вам допоможуть з вибором, в залежності від ваших потреб.